La 14.9.2019 Kamen
U17 Pool A | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 | Kenttä 1 | TV Südkamen | - | Münchner Kindl | 12 | - | 0 | ||||
11:15 | Kenttä 1 | Münchner Kindl | - | Piratos | 5 | - | 10 | ||||
13:00 | Kenttä 1 | Piratos | - | UFO | 5 | - | 13 | ||||
14:45 | Kenttä 1 | TV Südkamen | - | Piratos | 11 | - | 3 | ||||
16:30 | Kenttä 1 | Piratos | - | Pizza Volante | 4 | - | 11 |
U17 Pool B | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:15 | Kenttä 1 | Disckick | - | Äitschbees | 8 | - | 12 | ||||
12:00 | Kenttä 1 | Äitschbees | - | Cologne Colibris | 10 | - | 11 | ||||
13:45 | Kenttä 1 | Cologne Colibris | - | Lions | 10 | - | 11 | ||||
15:30 | Kenttä 1 | Disckick | - | Cologne Colibris | 5 | - | 13 | ||||
17:15 | Kenttä 1 | Cologne Colibris | - | Kirchheim Ultimate Juniors | 11 | - | 6 |
U14 Pool A | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 | Kenttä 2 | Pizza Volante | - | Heppie Frisbeez | 3 | - | 7 | ||||
10:30 | Kenttä 2 | Juniorwolves | - | Disckick | 6 | - | 9 | ||||
11:30 | Kenttä 2 | Heppie Frisbeez | - | MuH - Mir uss Haldawang | 11 | - | 2 | ||||
12:30 | Kenttä 2 | Disckick | - | Seans's Sheep | 6 | - | 7 | ||||
14:30 | Kenttä 2 | Pizza Volante | - | Seans's Sheep | 10 | - | 1 | ||||
15:30 | Kenttä 2 | TV Verl | - | Heppie Frisbeez | 0 | - | 11 | ||||
16:30 | Kenttä 2 | Seans's Sheep | - | MuH - Mir uss Haldawang | 7 | - | 5 | ||||
17:30 | Kenttä 2 | Heppie Frisbeez | - | Disckick | 7 | - | 3 |
Su 15.9.2019 Kamen
U17 Crossover | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | Kenttä 1 | Cologne Colibris | - | TV Südkamen | 5 | - | 6 | ||||
09:45 | Kenttä 1 | Disckick | - | Münchner Kindl | 13 | - | 3 |
U17 Finale 1-4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:45 | Kenttä 1 | UFO | - | TV Südkamen | 12 | - | 6 |
U17 Finale 1-4 Finals | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 | Kenttä 1 | TV Südkamen | - | Lions | 9 | - | 5 |
U17 Finale 5-8 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | Kenttä 1 | Cologne Colibris | - | Disckick | 5 | - | 6 |
U17 Finale 5-8 Finals | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:15 | Kenttä 1 | Kirchheim Ultimate Juniors | - | Cologne Colibris | 3 | - | 8 |
U14 Pool A | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | Kenttä 2 | MuH - Mir uss Haldawang | - | Disckick | 3 | - | 8 | ||||
10:00 | Kenttä 2 | Juniorwolves | - | Äitschbees | 1 | - | 10 | ||||
11:00 | Kenttä 2 | TV Verl | - | MuH - Mir uss Haldawang | 7 | - | 5 | ||||
12:00 | Kenttä 2 | Äitschbees | - | Seans's Sheep | 8 | - | 1 | ||||
13:00 | Kenttä 2 | Pizza Volante | - | MuH - Mir uss Haldawang | 9 | - | 4 | ||||
14:00 | Kenttä 2 | Seans's Sheep | - | Juniorwolves | 3 | - | 11 |
Aikavyöhyke: Europe/Berlin. Paikallisaika: 21.6.2024 17:52