La 17.3.2018 Potsdam
U14 Pool A | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:40 | Kenttä 1 | MuH | - | Pizza Volante 1 | 0 | - | 10 | ||||
11:15 | Kenttä 1 | Piratos | - | UFO | 8 | - | 10 | ||||
13:00 | Kenttä 1 | MuH | - | Piratos | 0 | - | 13 | ||||
13:35 | Kenttä 1 | Pizza Volante 1 | - | UFO | 3 | - | 9 | ||||
15:20 | Kenttä 1 | UFO | - | MuH | 10 | - | 1 | ||||
15:55 | Kenttä 1 | Pizza Volante 1 | - | Piratos | 4 | - | 7 |
U14 Pool B | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 | Kenttä 1 | Disckick 1 | - | Heppie Frisbeez | 0 | - | 10 | ||||
10:05 | Kenttä 1 | Cologne Colibris | - | Äitschbees | 4 | - | 11 | ||||
11:50 | Kenttä 1 | Äitschbees | - | Heppie Frisbeez | 5 | - | 6 | ||||
12:25 | Kenttä 1 | Cologne Colibris | - | Disckick 1 | 9 | - | 1 | ||||
14:10 | Kenttä 1 | Äitschbees | - | Disckick 1 | 9 | - | 4 | ||||
14:45 | Kenttä 1 | Heppie Frisbeez | - | Cologne Colibris | 8 | - | 4 |
U14 Crossover | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 | Kenttä 1 | Piratos | - | Cologne Colibris | 9 | - | 5 | ||||
17:35 | Kenttä 1 | Äitschbees | - | Pizza Volante 1 | 9 | - | 3 |
U17 Pool A | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | Kenttä 2 | Heppie Frisbeez | - | Pizza Volante 2 | 13 | - | 0 | ||||
09:30 | Kenttä 2 | Pizza Volante 1 | - | TV Südkamen | 11 | - | 5 | ||||
11:00 | Kenttä 2 | Pizza Volante 2 | - | UFO | 4 | - | 10 | ||||
11:30 | Kenttä 2 | TV Südkamen | - | Heppie Frisbeez | 0 | - | 13 | ||||
13:00 | Kenttä 2 | UFO | - | Pizza Volante 1 | 9 | - | 7 | ||||
13:30 | Kenttä 2 | TV Südkamen | - | Pizza Volante 2 | 9 | - | 8 | ||||
15:00 | Kenttä 2 | Heppie Frisbeez | - | UFO | 12 | - | 3 | ||||
15:30 | Kenttä 2 | Pizza Volante 2 | - | Pizza Volante 1 | 1 | - | 13 | ||||
17:00 | Kenttä 2 | UFO | - | TV Südkamen | 11 | - | 5 | ||||
17:30 | Kenttä 2 | Pizza Volante 1 | - | Heppie Frisbeez | 6 | - | 8 |
U17 Pool B | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | Kenttä 2 | Lions | - | Münchner Kindl | 13 | - | 1 | ||||
10:30 | Kenttä 2 | Äitschbees | - | Disckick | 8 | - | 4 | ||||
12:00 | Kenttä 2 | Münchner Kindl | - | Cologne Colibris | 2 | - | 13 | ||||
12:30 | Kenttä 2 | Disckick | - | Lions | 4 | - | 10 | ||||
14:00 | Kenttä 2 | Cologne Colibris | - | Äitschbees | 7 | - | 9 | ||||
14:30 | Kenttä 2 | Disckick | - | Münchner Kindl | 9 | - | 3 | ||||
16:00 | Kenttä 2 | Lions | - | Cologne Colibris | 11 | - | 9 | ||||
16:30 | Kenttä 2 | Münchner Kindl | - | Äitschbees | 1 | - | 13 | ||||
18:00 | Kenttä 2 | Cologne Colibris | - | Disckick | 8 | - | 9 | ||||
18:30 | Kenttä 2 | Äitschbees | - | Lions | 10 | - | 6 |
U20 Pool A | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | Kenttä 3 | Sean's Sheep | - | Goldfingers Däumlinge | 12 | - | 5 | ||||
09:30 | Kenttä 3 | Disckick 2 | - | Disckick 1 | 8 | - | 7 | ||||
11:00 | Kenttä 3 | Goldfingers Däumlinge | - | Greenhorns | 9 | - | 7 | ||||
11:30 | Kenttä 3 | Disckick 1 | - | Sean's Sheep | 7 | - | 10 | ||||
13:00 | Kenttä 3 | Greenhorns | - | Disckick 2 | 4 | - | 8 | ||||
13:30 | Kenttä 3 | Disckick 1 | - | Goldfingers Däumlinge | 10 | - | 6 | ||||
15:00 | Kenttä 3 | Sean's Sheep | - | Greenhorns | 9 | - | 5 | ||||
15:30 | Kenttä 3 | Goldfingers Däumlinge | - | Disckick 2 | 9 | - | 8 | ||||
17:00 | Kenttä 3 | Greenhorns | - | Disckick 1 | 3 | - | 8 | ||||
17:30 | Kenttä 3 | Disckick 2 | - | Sean's Sheep | 8 | - | 9 |
U20 Pool B | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | Kenttä 3 | Äitschbees | - | To-get-her | 9 | - | 6 | ||||
10:30 | Kenttä 3 | Lions | - | IsarRunners | 10 | - | 6 | ||||
12:00 | Kenttä 3 | UFO | - | Äitschbees | 8 | - | 6 | ||||
12:30 | Kenttä 3 | To-get-her | - | IsarRunners | 6 | - | 10 | ||||
14:00 | Kenttä 3 | Lions | - | UFO | 7 | - | 9 | ||||
14:30 | Kenttä 3 | Äitschbees | - | Lions | 8 | - | 9 | ||||
16:00 | Kenttä 3 | UFO | - | To-get-her | 13 | - | 6 | ||||
16:30 | Kenttä 3 | IsarRunners | - | Äitschbees | 6 | - | 8 | ||||
18:00 | Kenttä 3 | IsarRunners | - | UFO | 7 | - | 10 | ||||
18:30 | Kenttä 3 | To-get-her | - | Lions | 4 | - | 11 |
Su 18.3.2018 Potsdam
U14 Playoff 1-4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:10 | Kenttä 1 | UFO | - | Äitschbees | 5 | - | 8 | ||||
10:45 | Kenttä 1 | Heppie Frisbeez | - | Piratos | 7 | - | 4 |
U14 Playoff 1-4 Finals | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 | Kenttä 1 | UFO | - | Piratos | 6 | - | 8 | ||||
14:20 | Kenttä 1 | Äitschbees | - | Heppie Frisbeez | 3 | - | 5 |
U14 Playoffs 5-8 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | Kenttä 1 | Cologne Colibris | - | MuH | 11 | - | 1 | ||||
09:35 | Kenttä 1 | Pizza Volante 1 | - | Disckick 1 | 8 | - | 3 |
U14 Playoffs 5-8 Finals | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:20 | Kenttä 1 | MuH | - | Disckick 1 | 5 | - | 6 | ||||
11:55 | Kenttä 1 | Cologne Colibris | - | Pizza Volante 1 | 8 | - | 2 |
U17 Crossover | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | Kenttä 2 | UFO | - | Disckick | 8 | - | 9 | ||||
09:30 | Kenttä 2 | Lions | - | Pizza Volante 1 | 7 | - | 5 | ||||
10:00 | Kenttä 2 | TV Südkamen | - | Münchner Kindl | 7 | - | 4 | ||||
10:30 | Kenttä 2 | Cologne Colibris | - | Pizza Volante 2 | 6 | - | 7 |
U17 Finale 1-4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | Kenttä 2 | Äitschbees | - | Disckick | 9 | - | 4 | ||||
11:30 | Kenttä 2 | Heppie Frisbeez | - | Lions | 9 | - | 5 |
U17 Finale 1-4 Finals | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:05 | Kenttä 1 | Disckick | - | Lions | 6 | - | 7 | ||||
14:55 | Kenttä 1 | Äitschbees | - | Heppie Frisbeez | 4 | - | 10 |
U17 Finale 5-8 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 | Kenttä 2 | UFO | - | TV Südkamen | 11 | - | 5 | ||||
12:30 | Kenttä 2 | Pizza Volante 1 | - | Pizza Volante 2 | 9 | - | 7 |
U17 Finale 5-8 Finals | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:45 | Kenttä 2 | UFO | - | Pizza Volante 1 | 9 | - | 8 | ||||
14:15 | Kenttä 2 | TV Südkamen | - | Pizza Volante 2 | 6 | - | 9 |
U17 Finale 9-10 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | Kenttä 2 | Münchner Kindl | - | Cologne Colibris | 5 | - | 13 |
U20 Crossover | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | Kenttä 3 | Disckick 1 | - | Äitschbees | 2 | - | 9 | ||||
09:30 | Kenttä 3 | Lions | - | Disckick 2 | 8 | - | 7 | ||||
10:00 | Kenttä 3 | Goldfingers Däumlinge | - | To-get-her | 9 | - | 8 | ||||
10:30 | Kenttä 3 | IsarRunners | - | Greenhorns | 10 | - | 4 |
U20 Finale 1-4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | Kenttä 3 | UFO | - | Äitschbees | 9 | - | 6 | ||||
11:30 | Kenttä 3 | Sean's Sheep | - | Lions | 9 | - | 5 |
U20 Finale 1-4 Finals | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:35 | Kenttä 1 | Äitschbees | - | Lions | 7 | - | 8 | ||||
15:25 | Kenttä 1 | UFO | - | Sean's Sheep | 5 | - | 7 |
U20 Finale 5-8 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 | Kenttä 3 | Disckick 1 | - | Goldfingers Däumlinge | 10 | - | 3 | ||||
12:30 | Kenttä 3 | Disckick 2 | - | IsarRunners | 6 | - | 8 |
U20 Finale 5-8 Finals | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:45 | Kenttä 3 | Disckick 1 | - | IsarRunners | 9 | - | 6 | ||||
14:15 | Kenttä 3 | Goldfingers Däumlinge | - | Disckick 2 | 7 | - | 10 |
U20 Finale 9-10 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | Kenttä 3 | To-get-her | - | Greenhorns | 4 | - | 8 |
Aikavyöhyke: Europe/Berlin. Paikallisaika: 20.6.2024 02:23