Pelikone
de_DE.utf8 en_GB.utf8 fi_FI.utf8
 Uusi käyttäjä?
 

Damen 1 Open 1 Without grouping Damen 2N Damen 2S Open 2 N Open 2 S Open 3 NO Open 3 NW Open 3 SW Open 3 SO Damen 3 Open 4 NW Open 4 NO Open 4 SW Quali NW Quali NO mixed1 mixed2 mixed3 mixed4 All groupings

Frauen 1. Liga

Pool A
25.1.2020 09:15 Kenttä 1 Heidees - Saxy Divas 15 - 11
25.1.2020 10:05 Kenttä 1 MarGie - U de Cologne 15 - 8
25.1.2020 10:55 Kenttä 1 Mainzelmädchen - Ars Ludendi 14 - 9
25.1.2020 11:15 Kenttä 1 Hucks Ultimate Berlin - Candy 10 - 15
25.1.2020 12:35 Kenttä 1 U de Cologne - Heidees 10 - 15
25.1.2020 13:25 Kenttä 1 Saxy Divas - MarGie 9 - 13
25.1.2020 14:15 Kenttä 1 Candy - Mainzelmädchen 15 - 13
25.1.2020 15:05 Kenttä 1 Ars Ludendi - Hucks Ultimate Berlin 13 - 14
25.1.2020 15:55 Kenttä 1 Heidees - MarGie 15 - 7
25.1.2020 16:45 Kenttä 1 Saxy Divas - U de Cologne 10 - 15
25.1.2020 17:35 Kenttä 1 Ars Ludendi - Candy 15 - 11
25.1.2020 18:25 Kenttä 1 Mainzelmädchen - Hucks Ultimate Berlin 13 - 15
26.1.2020 09:00 Kenttä 1 U de Cologne - Ars Ludendi 14 - 10
26.1.2020 09:50 Kenttä 1 MarGie - Mainzelmädchen 14 - 13
26.1.2020 10:40 Kenttä 1 Hucks Ultimate Berlin - Heidees 13 - 12
26.1.2020 11:30 Kenttä 1 Candy - Saxy Divas 15 - 12
26.1.2020 12:20 Kenttä 1 MarGie - Ars Ludendi 15 - 8
26.1.2020 13:10 Kenttä 1 Mainzelmädchen - U de Cologne 15 - 6
26.1.2020 14:00 Kenttä 1 Heidees - Candy 11 - 15
26.1.2020 14:50 Kenttä 1 Hucks Ultimate Berlin - Saxy Divas 15 - 11
29.2.2020 10:00 Kenttä 1 Candy - MarGie 9 - 14
29.2.2020 10:50 Kenttä 1 U de Cologne - Hucks Ultimate Berlin 7 - 15
29.2.2020 11:40 Kenttä 1 Saxy Divas - Mainzelmädchen 3 - 15
29.2.2020 12:30 Kenttä 1 Ars Ludendi - Heidees 7 - 14
29.2.2020 13:20 Kenttä 1 U de Cologne - Candy 10 - 15
29.2.2020 14:10 Kenttä 1 Hucks Ultimate Berlin - MarGie 15 - 10
29.2.2020 15:00 Kenttä 1 Ars Ludendi - Saxy Divas 11 - 15
29.2.2020 15:50 Kenttä 1 Heidees - Mainzelmädchen 11 - 12
Finale 1-4
1.3.2020 10:40 Kenttä 1 Hucks Ultimate Berlin - Mainzelmädchen 11 - 12
1.3.2020 11:30 Kenttä 1 MarGie - Candy 12 - 15
Finale 1-4 Finals
1.3.2020 14:00 Kenttä 1 Hucks Ultimate Berlin - MarGie 14 - 10
1.3.2020 14:50 Kenttä 1 Mainzelmädchen - Candy 12 - 14
Platz 5-8
29.2.2020 17:25 Kenttä 1 Heidees - Ars Ludendi 15 - 6
29.2.2020 18:15 Kenttä 1 U de Cologne - Saxy Divas 13 - 14
1.3.2020 09:00 Kenttä 1 Saxy Divas - Heidees 4 - 15
1.3.2020 09:50 Kenttä 1 Ars Ludendi - U de Cologne 14 - 15
1.3.2020 12:20 Kenttä 1 Saxy Divas - Ars Ludendi 6 - 15
1.3.2020 13:10 Kenttä 1 Heidees - U de Cologne 15 - 8

Aikavyöhyke: Europe/Berlin. Paikallisaika: 4.12.2020 06:42