Masters Open Beach Mixed 1 / 3 / 4 Beach Open / Frauen All groupings
Masters Open
La 27.4.2024
Berlin Kenttä 1 |
09:00 |
Munich Open Masters |
- |
Bonnsai |
Masters Open |
Pool A |
14 |
- |
15 |
|
|
10:40 |
Goldfingers |
- |
Schleudertrauma |
Masters Open |
Pool A |
15 |
- |
4 |
|
|
13:20 |
Schleudertrauma |
- |
Hardfisch |
Masters Open |
Pool A |
5 |
- |
15 |
|
|
15:00 |
Goldfingers |
- |
Bonnsai |
Masters Open |
Pool A |
15 |
- |
12 |
|
|
17:40 |
Bonnsai |
- |
Hardfisch |
Masters Open |
Pool A |
15 |
- |
13 |
|
|
Berlin Kenttä 2 |
10:40 |
Hardfisch |
- |
Hucks Ultimate Club Berlin |
Masters Open |
Pool A |
15 |
- |
11 |
|
|
13:10 |
Hucks Ultimate Club Berlin |
- |
Munich Open Masters |
Masters Open |
Pool A |
15 |
- |
10 |
|
|
16:00 |
Munich Open Masters |
- |
Schleudertrauma |
Masters Open |
Pool A |
15 |
- |
6 |
|
|
17:40 |
Hucks Ultimate Club Berlin |
- |
Goldfingers |
Masters Open |
Pool A |
15 |
- |
12 |
|
|
Su 28.4.2024
Berlin Kenttä 1 |
09:00 |
Schleudertrauma |
- |
Bonnsai |
Masters Open |
Pool A |
7 |
- |
15 |
|
|
11:30 |
Hardfisch |
- |
Munich Open Masters |
Masters Open |
Pool A |
15 |
- |
10 |
|
|
14:00 |
Goldfingers |
- |
Hardfisch |
Masters Open |
Pool A |
15 |
- |
8 |
|
|
Berlin Kenttä 2 |
09:00 |
Munich Open Masters |
- |
Goldfingers |
Masters Open |
Pool A |
11 |
- |
15 |
|
|
11:30 |
Bonnsai |
- |
Hucks Ultimate Club Berlin |
Masters Open |
Pool A |
4 |
- |
15 |
|
|
14:00 |
Hucks Ultimate Club Berlin |
- |
Schleudertrauma |
Masters Open |
Pool A |
15 |
- |
7 |
|
|
Beach Mixed 1 / 3 / 4
La 4.5.2024
Warnemünde Kenttä 1 |
09:00 |
Bremen Ultimate |
- |
Privileg Sensation |
Beach 4. Liga Mixed |
Pool A |
6 |
- |
13 |
|
|
10:00 |
Mainzelrenner |
- |
BRLO Ultmte |
Beach 1. Liga Mixed |
Pool B |
6 |
- |
13 |
|
|
11:00 |
Hund Flach Werfen |
- |
Endzonis Lee |
Beach 3. Liga Mixed |
Pool B |
13 |
- |
5 |
|
|
Warnemünde Kenttä 2 |
09:00 |
TeKielas |
- |
Caracals |
Beach 4. Liga Mixed |
Pool A |
7 |
- |
11 |
|
|
10:00 |
Hucks Ultimate Club Berlin |
- |
Göttinger 7 |
Beach 1. Liga Mixed |
Pool A |
11 |
- |
13 |
|
|
11:00 |
Frühmix |
- |
Funatics II |
Beach 3. Liga Mixed |
Pool A |
13 |
- |
2 |
|
|
Warnemünde Kenttä 3 |
10:00 |
Holy Grab |
- |
Frau Rauscher & The Bembelboys Beach |
Beach 1. Liga Mixed |
Pool B |
8 |
- |
12 |
|
|
Warnemünde Kenttä 4 |
10:00 |
Endzonis Luv |
- |
Zamperl |
Beach 1. Liga Mixed |
Pool A |
2 |
- |
13 |
|
|
11:00 |
RotPot |
- |
Ars Ludendi |
Beach 3. Liga Mixed |
Pool A |
5 |
- |
13 |
|
|
Beach Open / Frauen
La 4.5.2024
Karlshagen Kenttä 1 |
09:00 |
Goldfingers |
- |
Hallunken |
Beach 2. Liga Mixed |
Mixed 2 B |
7 |
- |
10 |
|
|
10:00 |
Paradisco |
- |
Funatics |
Beach 2. Liga Mixed |
Mixed 2 B |
8 |
- |
10 |
|
|
11:00 |
Undercover |
- |
Seagulls |
Beach 1. Liga Frauen |
Frauen A |
4 |
- |
13 |
|
|
12:00 |
Griffins Lehre |
- |
Hamburg Alsters |
Beach 2. Liga Mixed |
Mixed 2 A |
8 |
- |
13 |
|
|
13:00 |
Goldfingers |
- |
Paradisco |
Beach 2. Liga Mixed |
Mixed 2 B |
6 |
- |
13 |
|
|
Karlshagen Kenttä 2 |
09:00 |
Hamburg Alsters |
- |
Parkscheibe |
Beach 2. Liga Mixed |
Mixed 2 A |
10 |
- |
9 |
|
|
10:00 |
Leipzig Ultimate |
- |
Goldfingers |
Beach 1. Liga Open |
Open A |
9 |
- |
13 |
|
|
11:00 |
Jogo Bronito |
- |
FT Würzburg Ultimate |
Beach 1. Liga Open |
Open B |
11 |
- |
13 |
|
|
12:00 |
Monaco |
- |
Parkscheibe |
Beach 2. Liga Mixed |
Mixed 2 A |
5 |
- |
12 |
|
|
13:00 |
Paradisco |
- |
Leipzig Ultimate |
Beach 1. Liga Open |
Open A |
8 |
- |
11 |
|
|
Karlshagen Kenttä 3 |
09:00 |
Griffins Lehre |
- |
Monaco |
Beach 2. Liga Mixed |
Mixed 2 A |
10 |
- |
8 |
|
|
10:00 |
Paradisco |
- |
Disckick |
Beach 1. Liga Open |
Open A |
5 |
- |
13 |
|
|
11:00 |
DMA |
- |
NU Open |
Beach 1. Liga Open |
Open B |
13 |
- |
3 |
|
|
12:00 |
Hallunken |
- |
Funatics |
Beach 2. Liga Mixed |
Mixed 2 B |
5 |
- |
13 |
|
|
13:00 |
Disckick |
- |
Goldfingers |
Beach 1. Liga Open |
Open A |
13 |
- |
10 |
|
|
Aikavyöhyke: Europe/Berlin. Paikallisaika: 4.5.2024 15:05