Pelikone
de_DE.utf8 en_GB.utf8 fi_FI.utf8
 Uusi käyttäjä?
 

Damen 1 Open 1 Without grouping Damen 2N Damen 2S Open 2 N Open 2 S Open 3 NO Open 3 NW Open 3 SW Open 3 SO Damen 3 Open 4 NW Open 4 NO Open 4 SW Quali NW Quali NO mixed1 mixed2 mixed3 mixed4 All groupings

La 15.2.2020 Bonn

Open 3. Liga NW Pool A
10:00 Kenttä 1 1Bonnsai - 4DU bist Frisbee 15 - 13  Pelin kulku
10:50 Kenttä 1 5Torpedo Phönix - 6Bonobos 9 - 15  Pelin kulku
11:40 Kenttä 1 2Endzonengammler - 3Frizzly Bears II 13 - 15  Pelin kulku
12:30 Kenttä 1 4DU bist Frisbee - 7Göttinger 7 13 - 14  Pelin kulku
13:20 Kenttä 1 5Torpedo Phönix - 1Bonnsai 9 - 15  Pelin kulku
14:10 Kenttä 1 6Bonobos - 2Endzonengammler 15 - 10  Pelin kulku
15:00 Kenttä 1 7Göttinger 7 - 3Frizzly Bears II 15 - 14  Pelin kulku

Su 16.2.2020 Bonn

Open 3. Liga NW Pool A
09:00 Kenttä 1 6Bonobos - 4DU bist Frisbee 15 - 10  Pelin kulku
09:50 Kenttä 1 7Göttinger 7 - 1Bonnsai 9 - 15  Pelin kulku
10:40 Kenttä 1 2Endzonengammler - 5Torpedo Phönix 9 - 15
11:30 Kenttä 1 3Frizzly Bears II - 4DU bist Frisbee 15 - 13  Pelin kulku
12:20 Kenttä 1 1Bonnsai - 6Bonobos 15 - 14
13:10 Kenttä 1 2Endzonengammler - 7Göttinger 7 12 - 15  Pelin kulku
14:00 Kenttä 1 5Torpedo Phönix - 3Frizzly Bears II 15 - 14  Pelin kulku

La 29.2.2020 Dortmund

Open 3. Liga NW Pool A
10:00 Kenttä 1 7Göttinger 7 - 5Torpedo Phönix 13 - 12
10:50 Kenttä 1 4DU bist Frisbee - 2Endzonengammler 15 - 9
11:40 Kenttä 1 3Frizzly Bears II - 1Bonnsai 11 - 15
12:30 Kenttä 1 6Bonobos - 7Göttinger 7 15 - 7
13:20 Kenttä 1 4DU bist Frisbee - 5Torpedo Phönix 15 - 10
14:10 Kenttä 1 1Bonnsai - 2Endzonengammler 15 - 7
15:00 Kenttä 1 3Frizzly Bears II - 6Bonobos 15 - 12
Open 3. Liga NW Round Robin 5-7
15:50 Kenttä 1 5Torpedo Phönix - 2Endzonengammler 13 - 12

Su 1.3.2020 Dortmund

Open 3. Liga NW Finale 1-4
10:50 Kenttä 1 1Bonnsai - 3Frizzly Bears II 15 - 9
11:40 Kenttä 1 6Bonobos - 7Göttinger 7 15 - 10
Open 3. Liga NW Finale 1-4 Finals
13:20 Kenttä 1 3Frizzly Bears II - 7Göttinger 7 14 - 15
14:10 Kenttä 1 1Bonnsai - 6Bonobos 15 - 8
Open 3. Liga NW Round Robin 5-7
10:00 Kenttä 1 2Endzonengammler - 4DU bist Frisbee 10 - 15
12:30 Kenttä 1 4DU bist Frisbee - 5Torpedo Phönix 13 - 15

Aikavyöhyke: Europe/Berlin. Paikallisaika: 13.8.2020 17:12