Pelikone
de_DE.utf8 en_GB.utf8 fi_FI.utf8
 Uusi käyttäjä?
 

Damen 1 Open 1 Without grouping Damen 2N Damen 2S Open 2 N Open 2 S Open 3 NO Open 3 NW Open 3 SW Open 3 SO Damen 3 Open 4 NW Open 4 NO Open 4 SW Quali NW Quali NO mixed1 mixed2 mixed3 mixed4 All groupings

La 30.11.2019

Dortmund Kenttä 1
09:00 Frizzly Bears Doppelmix - Caracals Mixed 3. Liga NW Pool A 15 - 12
09:50 Äitschbees - LBV Phönix 1903 e.V. / Baltimate Lübeck Mixed 3. Liga NW Pool A 14 - 13
10:40 Frizzly Bears - Bonobos Mixed 3. Liga NW Pool B 15 - 10
11:30 Bonnsai - Torpedo Phönix Mixed 3. Liga NW Pool B 11 - 15
12:20 Äitschbees - Frizzly Bears Doppelmix Mixed 3. Liga NW Pool A 6 - 15
13:10 LBV Phönix 1903 e.V. / Baltimate Lübeck - Caracals Mixed 3. Liga NW Pool A 6 - 15
14:00 Bonnsai - Frizzly Bears Mixed 3. Liga NW Pool B 7 - 15
14:50 Torpedo Phönix - Bonobos Mixed 3. Liga NW Pool B 13 - 12
15:40 LBV Phönix 1903 e.V. / Baltimate Lübeck - Frizzly Bears Doppelmix Mixed 3. Liga NW Pool A 15 - 7
16:30 Caracals - Äitschbees Mixed 3. Liga NW Pool A 10 - 15
17:20 Torpedo Phönix - Frizzly Bears Mixed 3. Liga NW Pool B 13 - 15
18:10 Bonobos - Bonnsai Mixed 3. Liga NW Pool B 9 - 15
Frankfurt am Main Kenttä 1
10:00 Ars Ludendi II - PrinzHessinnen Mixed 3. Liga SW Pool B 12 - 14
10:50 Feldmädchen - Hakuna Matata Mixed 3. Liga SW Pool B 15 - 5
11:40 Himmelstürmer - Cultimaters Mixed 3. Liga SW Pool A 7 - 15
12:30 Flying Igels - Friendly Fire Mixed 3. Liga SW Pool A 12 - 11
13:20 Feldmädchen - Ars Ludendi II Mixed 3. Liga SW Pool B 14 - 13
14:10 Hakuna Matata - PrinzHessinnen Mixed 3. Liga SW Pool B 10 - 14
15:00 Himmelstürmer - Flying Igels Mixed 3. Liga SW Pool A 11 - 15
15:50 Cultimaters - Friendly Fire Mixed 3. Liga SW Pool A 15 - 6
16:40 Hakuna Matata - Ars Ludendi II Mixed 3. Liga SW Pool B 10 - 13
17:30 PrinzHessinnen - Feldmädchen Mixed 3. Liga SW Pool B 12 - 11
18:20 Cultimaters - Flying Igels Mixed 3. Liga SW Pool A 14 - 9
19:10 Friendly Fire - Himmelstürmer Mixed 3. Liga SW Pool A 11 - 15
München Kenttä 1
09:00 ABflug - Seichtwasserschnorchler Mixed 3. Liga SO Pool A 8 - 15
09:50 Paradisco - JuniorWolves Mixed 3. Liga SO Pool A 8 - 15
10:40 Camp10 - Tiefseetaucher Mixed 3. Liga SO Pool B 15 - 12
11:30 Ratisbona Eagles - IsarRunners Mixed 3. Liga SO Pool B 9 - 15
12:20 Paradisco - ABflug Mixed 3. Liga SO Pool A 15 - 7
13:10 JuniorWolves - Seichtwasserschnorchler Mixed 3. Liga SO Pool A 15 - 8
14:00 Ratisbona Eagles - Camp10 Mixed 3. Liga SO Pool B 8 - 11
14:50 IsarRunners - Tiefseetaucher Mixed 3. Liga SO Pool B 15 - 12
15:40 JuniorWolves - ABflug Mixed 3. Liga SO Pool A 15 - 4
16:30 Seichtwasserschnorchler - Paradisco Mixed 3. Liga SO Pool A 10 - 15
17:20 IsarRunners - Camp10 Mixed 3. Liga SO Pool B 15 - 12
18:10 Tiefseetaucher - Ratisbona Eagles Mixed 3. Liga SO Pool B 14 - 15
Chemnitz Kenttä 1
09:00 Pizza Volante - Parkscheibe Mixed 3. Liga NO Pool A 15 - 14
09:50 Rotor Ultimate Berlin - Disckick Mixed 3. Liga NO Pool A 11 - 15
10:40 Schleudertrauma - Red Eagles Mixed 3. Liga NO Pool B 8 - 15
11:30 Stoneheads Chemnitz - Goldfingers Mixed 3. Liga NO Pool B 11 - 12
12:20 Rotor Ultimate Berlin - Pizza Volante Mixed 3. Liga NO Pool A 12 - 14
13:10 Disckick - Parkscheibe Mixed 3. Liga NO Pool A 12 - 10
14:00 Stoneheads Chemnitz - Schleudertrauma Mixed 3. Liga NO Pool B 15 - 13
14:50 Goldfingers - Red Eagles Mixed 3. Liga NO Pool B 11 - 15
15:40 Disckick - Pizza Volante Mixed 3. Liga NO Pool A 15 - 10
16:30 Parkscheibe - Rotor Ultimate Berlin Mixed 3. Liga NO Pool A 13 - 12
17:20 Goldfingers - Schleudertrauma Mixed 3. Liga NO Pool B 13 - 15
18:10 Red Eagles - Stoneheads Chemnitz Mixed 3. Liga NO Pool B 15 - 6

Su 1.12.2019

Dortmund Kenttä 1
09:00 Caracals - Bonobos Mixed 3. Liga NW RR 5-8 15 - 11
09:50 LBV Phönix 1903 e.V. / Baltimate Lübeck - Bonnsai Mixed 3. Liga NW RR 5-8 11 - 15
10:40 Frizzly Bears Doppelmix - Torpedo Phönix Mixed 3. Liga NW Playoffs 1-4 10 - 15
11:30 Frizzly Bears - Äitschbees Mixed 3. Liga NW Playoffs 1-4 15 - 7
12:20 Bonnsai - Caracals Mixed 3. Liga NW RR 5-8 15 - 14
13:10 LBV Phönix 1903 e.V. / Baltimate Lübeck - Bonobos Mixed 3. Liga NW RR 5-8 15 - 6
14:00 Frizzly Bears Doppelmix - Äitschbees Mixed 3. Liga NW Playoffs 1-4 Finals 15 - 10
14:50 Torpedo Phönix - Frizzly Bears Mixed 3. Liga NW Playoffs 1-4 Finals 11 - 15
Frankfurt am Main Kenttä 1
09:30 Himmelstürmer - Hakuna Matata Mixed 3. Liga SW RR 5-8 10 - 11
10:20 Friendly Fire - Ars Ludendi II Mixed 3. Liga SW RR 5-8 10 - 13
11:10 Cultimaters - Feldmädchen Mixed 3. Liga SW Playoffs 1-4 13 - 5
12:00 PrinzHessinnen - Flying Igels Mixed 3. Liga SW Playoffs 1-4 12 - 13
12:50 Ars Ludendi II - Himmelstürmer Mixed 3. Liga SW RR 5-8 12 - 13
13:40 Friendly Fire - Hakuna Matata Mixed 3. Liga SW RR 5-8 10 - 15
14:30 Feldmädchen - PrinzHessinnen Mixed 3. Liga SW Playoffs 1-4 Finals 12 - 14
15:20 Cultimaters - Flying Igels Mixed 3. Liga SW Playoffs 1-4 Finals 15 - 8
ESV München Kenttä 1
09:00 Seichtwasserschnorchler - Tiefseetaucher Mixed 3. Liga SO RR 5-8 8 - 15
09:50 ABflug - Ratisbona Eagles Mixed 3. Liga SO RR 5-8 11 - 6
10:40 JuniorWolves - Camp10 Mixed 3. Liga SO Playoffs 1-4 15 - 8
11:30 IsarRunners - Paradisco Mixed 3. Liga SO Playoffs 1-4 15 - 11
12:20 Ratisbona Eagles - Seichtwasserschnorchler Mixed 3. Liga SO RR 5-8 13 - 12
13:10 ABflug - Tiefseetaucher Mixed 3. Liga SO RR 5-8 7 - 15
14:00 Camp10 - Paradisco Mixed 3. Liga SO Playoffs 1-4 Finals 12 - 13
14:50 JuniorWolves - IsarRunners Mixed 3. Liga SO Playoffs 1-4 Finals 13 - 11
Chemnitz Kenttä 1
09:00 Parkscheibe - Goldfingers Mixed 3. Liga NO RR 5-8 10 - 8
09:50 Rotor Ultimate Berlin - Schleudertrauma Mixed 3. Liga NO RR 5-8 14 - 10
10:40 Disckick - Stoneheads Chemnitz Mixed 3. Liga NO Playoffs 1-4 15 - 9
11:30 Red Eagles - Pizza Volante Mixed 3. Liga NO Playoffs 1-4 15 - 8
12:20 Schleudertrauma - Parkscheibe Mixed 3. Liga NO RR 5-8 12 - 11
13:10 Rotor Ultimate Berlin - Goldfingers Mixed 3. Liga NO RR 5-8 11 - 14
14:00 Stoneheads Chemnitz - Pizza Volante Mixed 3. Liga NO Playoffs 1-4 Finals 12 - 10
14:50 Disckick - Red Eagles Mixed 3. Liga NO Playoffs 1-4 Finals 14 - 15

Aikavyöhyke: Europe/Berlin. Paikallisaika: 31.3.2020 04:38