Pelikone
de_DE.utf8 en_GB.utf8 fi_FI.utf8
 Uusi käyttäjä?
 

openX X5 X6 X7 mixed1 wmucc mixed wmucc wmucc open damen1 damen2n damen2s open1a open1b open2n open2s open3no open3nw open3s X8 mixed2n mixed2s mixed34no mixed3nw mixed3sw mixed3so mixed4nw All groupings

mixed1

La 4.9.2021 Münster

Mixed 1. Liga 9-16 Pool A
10:40 Kenttä 1 Nullacht! Ultimate Münster - Frau Rauscher & the Bembelboys 11 - 15
14:00 Kenttä 1 Frau Rauscher & the Bembelboys - Maultaschen Tübingen 15 - 13
17:20 Kenttä 1 Maultaschen Tübingen - Nullacht! Ultimate Münster 11 - 15
Mixed 1. Liga 9-16 Pool B
09:00 Kenttä 1 Disckick Berlin - Next Generation Nürnberg 9 - 14
09:00 Kenttä 2 Dein Mudder Bremen - Hucks Ultimate Club Berlin 14 - 12
12:20 Kenttä 1 Hucks Ultimate Club Berlin - Disckick Berlin 9 - 15
12:20 Kenttä 2 Next Generation Nürnberg - Dein Mudder Bremen 5 - 15
15:40 Kenttä 1 Disckick Berlin - Dein Mudder Bremen 11 - 15
15:40 Kenttä 2 Hucks Ultimate Club Berlin - Next Generation Nürnberg 9 - 15

La 4.9.2021 Paderborn

DMO21_8er Pool A
09:00 Kenttä 1 Seed #1 - Seed #8 ? - ?
09:00 Kenttä 2 Seed #4 - Seed #5 ? - ?
12:20 Kenttä 1 Seed #5 - Seed #1 ? - ?
12:20 Kenttä 2 Seed #8 - Seed #4 ? - ?
15:40 Kenttä 1 Seed #1 - Seed #4 ? - ?
15:40 Kenttä 2 Seed #5 - Seed #8 ? - ?
DMO21_8er Pool B
10:40 Kenttä 1 Seed #2 - Seed #7 ? - ?
10:40 Kenttä 2 Seed #3 - Seed #6 ? - ?
14:00 Kenttä 1 Seed #6 - Seed #2 ? - ?
14:00 Kenttä 2 Seed #7 - Seed #3 ? - ?
17:20 Kenttä 1 Seed #2 - Seed #3 ? - ?
17:20 Kenttä 2 Seed #6 - Seed #7 ? - ?

mixed34no

La 4.9.2021 Magdeburg

Mixed 3./4. Liga NO Pool A
09:00 Kenttä 1 Hund Flach Werfen - Hucks Ultimate Club Berlin II 15 - 9
09:00 Kenttä 2 Parkscheibe - RotoR Ultimate Berlin 7 - 12
12:20 Kenttä 1 RotoR Ultimate Berlin - Hund Flach Werfen 7 - 12
12:20 Kenttä 2 Hucks Ultimate Club Berlin II - Parkscheibe 13 - 11
15:40 Kenttä 1 Hund Flach Werfen - Parkscheibe 15 - 7
15:40 Kenttä 2 RotoR Ultimate Berlin - Hucks Ultimate Club Berlin II 12 - 15
Mixed 3./4. Liga NO Pool B
10:40 Kenttä 1 Saxy Divers - Pizza Volante 10 - 15
10:40 Kenttä 2 Griffins Lehre - Schleudertrauma 10 - 15
14:00 Kenttä 1 Schleudertrauma - Saxy Divers 12 - 11
14:00 Kenttä 2 Pizza Volante - Griffins Lehre 14 - 13
17:20 Kenttä 1 Saxy Divers - Griffins Lehre 15 - 10
17:20 Kenttä 2 Schleudertrauma - Pizza Volante 12 - 15

mixed3sw

La 4.9.2021 TV Eppelheim bei Heidelberg

Mixed 3. Liga SW Pool A
09:00 Kenttä 1 Heidees - TV Bad Rappenau 4 - 15
12:20 Kenttä 1 TV Bad Rappenau - Colorado 2 15 - 4
15:40 Kenttä 1 Colorado 2 - Heidees 11 - 15
Mixed 3. Liga SW Pool B
10:40 Kenttä 1 Flying Igels - Heidees TVE 7 - 15
10:40 Kenttä 2 Hechte - Disconnection 2 13 - 14
14:00 Kenttä 1 Disconnection 2 - Flying Igels 8 - 12
14:00 Kenttä 2 Heidees TVE - Hechte 15 - 4
17:20 Kenttä 1 Flying Igels - Hechte 15 - 7
17:20 Kenttä 2 Disconnection 2 - Heidees TVE 1 - 15

X7

La 4.9.2021 Münster

DMO21_7er Pool A
10:40 Kenttä 1 Seed #5 - Seed #1 ? - ?
14:00 Kenttä 1 Seed #1 - Seed #4 ? - ?
17:20 Kenttä 1 Seed #4 - Seed #5 ? - ?
DMO21_7er Pool B
09:00 Kenttä 1 Seed #2 - Seed #7 ? - ?
09:00 Kenttä 2 Seed #3 - Seed #6 ? - ?
12:20 Kenttä 1 Seed #6 - Seed #2 ? - ?
12:20 Kenttä 2 Seed #7 - Seed #3 ? - ?
15:40 Kenttä 1 Seed #2 - Seed #3 ? - ?
15:40 Kenttä 2 Seed #6 - Seed #7 ? - ?

X8

La 4.9.2021 Paderborn

Mixed 1. Liga 1-8 Pool A
09:00 Kenttä 1 Colorado - Sturmflut 15 - 12
09:00 Kenttä 2 Hässliche Erdferkel - Disconnection 14 - 12
12:20 Kenttä 1 Disconnection - Colorado 15 - 13
12:20 Kenttä 2 Sturmflut - Hässliche Erdferkel 13 - 15
15:40 Kenttä 1 Colorado - Hässliche Erdferkel 14 - 15
15:40 Kenttä 2 Disconnection - Sturmflut 15 - 8
Mixed 1. Liga 1-8 Pool B
10:40 Kenttä 1 Mainzelrenner - Die 7 Todsünden 15 - 13
10:40 Kenttä 2 Ars Ludendi - Sugar Mix 8 - 15
14:00 Kenttä 1 Sugar Mix - Mainzelrenner 15 - 12
14:00 Kenttä 2 Die 7 Todsünden - Ars Ludendi 12 - 15
17:20 Kenttä 1 Mainzelrenner - Ars Ludendi 11 - 15
17:20 Kenttä 2 Sugar Mix - Die 7 Todsünden 15 - 12

mixed3so

La 4.9.2021 ESV München

Mixed 3. Liga SO Pool A
10:00 Kenttä 1 Munich Mules - Friss die Frisbee 10 - 15
12:30 Kenttä 1 Friss die Frisbee - Ratisbona Eagles 15 - 8
15:00 Kenttä 1 Ratisbona Eagles - Munich Mules 15 - 12

mixed2n

La 4.9.2021 Aachen

Mixed 2. Liga Nord Pool A
11:00 Kenttä 1 Frizzly Bears 2 - Bonobos 10 - 15
11:00 Kenttä 2 Frisbee Family - Frizzly Bears 13 - 15
13:30 Kenttä 1 Bonobos - Frisbee Family 15 - 14
13:30 Kenttä 2 Frizzly Bears 2 - Göttinger 7 15 - 9
16:00 Kenttä 1 Frizzly Bears - Göttinger 7 15 - 8
16:00 Kenttä 2 Frisbee Family - Frizzly Bears 2 14 - 15

mixed2s

La 4.9.2021 Dürmentingen

Mixed 2. Liga Süd Pool A
11:00 Kenttä 1 Zamperl - FT Ultimate Würzburg 15 - 12
11:00 Kenttä 2 MINT - ULMtimates 15 - 5
13:30 Kenttä 1 ULMtimates - Zamperl 3 - 15
13:30 Kenttä 2 FT Ultimate Würzburg - Tiefseetaucher 15 - 11
16:00 Kenttä 1 Tiefseetaucher - MINT 15 - 6
16:00 Kenttä 2 FT Ultimate Würzburg - ULMtimates 15 - 6

mixed3nw

La 4.9.2021 Dortmund

Mixed 3. Liga NW Pool A
11:00 Kenttä 1 Torpedo Phoenix - Bonnsai 15 - 11
11:00 Kenttä 2 Hamburg Alsters - Du bis Frisbee 15 - 10
13:30 Kenttä 1 Bonnsai - Hamburg Alsters 15 - 9
13:30 Kenttä 2 Torpedo Phoenix - Ultimate Lions Essen 14 - 10
16:00 Kenttä 1 Du bis Frisbee - Ultimate Lions Essen 15 - 5
16:00 Kenttä 2 Hamburg Alsters - Torpedo Phoenix 13 - 15

mixed4nw

La 4.9.2021 Wilhelmshaven

Mixed 4. Liga NW Pool A
11:00 Kenttä 1 Windhosen - Farmers Lüneburg 4 - 15
11:00 Kenttä 2 Nullacht! Ultimate Münster - Sunblocker Oldenburg 15 - 5
13:30 Kenttä 1 Farmers Lüneburg - Caracals 1 - 15
13:30 Kenttä 2 Sunblocker Oldenburg - Windhosen 14 - 9
16:00 Kenttä 1 Nullacht! Ultimate Münster - Windhosen 15 - 2
16:00 Kenttä 2 Caracals - Sunblocker Oldenburg 15 - 3

X5

La 4.9.2021 Wilhelmshaven

DMO21_5er Pool A
11:00 Kenttä 1 Seed #5 - Seed #1 ? - ?
11:00 Kenttä 2 Seed #4 - Seed #2 ? - ?
13:30 Kenttä 1 Seed #1 - Seed #4 ? - ?
13:30 Kenttä 2 Seed #5 - Seed #3 ? - ?
16:00 Kenttä 1 Seed #2 - Seed #3 ? - ?
16:00 Kenttä 2 Seed #4 - Seed #5 ? - ?

mixed1

Su 5.9.2021 Münster

Mixed 1. Liga 9-16 Finale 1-4
10:40 Kenttä 1 Frau Rauscher & the Bembelboys - Next Generation Nürnberg 15 - 10
10:40 Kenttä 2 Dein Mudder Bremen - Nullacht! Ultimate Münster 15 - 10
Mixed 1. Liga 9-16 Finale 1-4 Finals
14:00 Kenttä 1 Frau Rauscher & the Bembelboys - Dein Mudder Bremen 11 - 15
14:00 Kenttä 2 Next Generation Nürnberg - Nullacht! Ultimate Münster 7 - 15
Mixed 1. Liga 9-16 Finale 5-7
09:00 Kenttä 1 Hucks Ultimate Club Berlin - Maultaschen Tübingen 15 - 13
12:20 Kenttä 1 Maultaschen Tübingen - Disckick Berlin 15 - 12

Su 5.9.2021 Paderborn

DMO21_8er Finale 1-4
10:40 Kenttä 1 Pool A 1 - Pool B 2 ? - ?
10:40 Kenttä 2 Pool B 1 - Pool A 2 ? - ?
DMO21_8er Finale 1-4 Finals
14:00 Kenttä 1 SF Winner 1 - SF Winner 2 ? - ?
14:00 Kenttä 2 SF Loser 1 - SF Loser 2 ? - ?
DMO21_8er Finale 5-8
09:00 Kenttä 1 Pool A 3 - Pool B 4 ? - ?
09:00 Kenttä 2 Pool B 3 - Pool A 4 ? - ?
12:20 Kenttä 1 Pool A 3 - Pool B 3 ? - ?
12:20 Kenttä 2 Pool A 4 - Pool B 4 ? - ?

mixed34no

Su 5.9.2021 Magdeburg

Mixed 3./4. Liga NO Finale 1-4
10:40 Kenttä 1 Hund Flach Werfen - Schleudertrauma 12 - 8
10:40 Kenttä 2 Pizza Volante - Hucks Ultimate Club Berlin II 15 - 7
Mixed 3./4. Liga NO Finale 1-4 Finals
14:00 Kenttä 1 Hund Flach Werfen - Pizza Volante 10 - 15
14:00 Kenttä 2 Schleudertrauma - Hucks Ultimate Club Berlin II 15 - 8
Mixed 3./4. Liga NO Finale 5-8
09:00 Kenttä 1 RotoR Ultimate Berlin - Griffins Lehre 10 - 14
09:00 Kenttä 2 Saxy Divers - Parkscheibe 15 - 9
12:20 Kenttä 1 RotoR Ultimate Berlin - Saxy Divers 10 - 13
12:20 Kenttä 2 Parkscheibe - Griffins Lehre 8 - 15

mixed3sw

Su 5.9.2021 TV Eppelheim bei Heidelberg

Mixed 3. Liga SW Finale 1-4
10:40 Kenttä 1 TV Bad Rappenau - Flying Igels 15 - 2
10:40 Kenttä 2 Heidees TVE - Heidees 15 - 11
Mixed 3. Liga SW Finale 1-4 Finals
14:00 Kenttä 1 TV Bad Rappenau - Heidees TVE 15 - 5
14:00 Kenttä 2 Flying Igels - Heidees 8 - 15
Mixed 3. Liga SW Finale 5-7
09:00 Kenttä 1 Hechte - Colorado 2 3 - 15
12:20 Kenttä 1 Colorado 2 - Disconnection 2 15 - 8

X7

Su 5.9.2021 Münster

DMO21_7er Finale 1-4
10:40 Kenttä 1 Pool A 1 - Pool B 2 ? - ?
10:40 Kenttä 2 Pool B 1 - Pool A 2 ? - ?
DMO21_7er Finale 1-4 Finals
14:00 Kenttä 1 SF Winner 1 - SF Winner 2 ? - ?
14:00 Kenttä 2 SF Loser 1 - SF Loser 2 ? - ?
DMO21_7er Finale 5-7
09:00 Kenttä 1 Pool B 4 - Pool A 3 ? - ?
12:20 Kenttä 1 Pool A 3 - Pool B 3 ? - ?

X8

Su 5.9.2021 Paderborn

Mixed 1. Liga 1-8 Finale 1-4
10:40 Kenttä 1 Hässliche Erdferkel - Ars Ludendi 15 - 9
10:40 Kenttä 2 Sugar Mix - Disconnection 14 - 15
Mixed 1. Liga 1-8 Finale 1-4 Finals
14:00 Kenttä 1 Hässliche Erdferkel - Disconnection 13 - 11
14:00 Kenttä 2 Ars Ludendi - Sugar Mix 8 - 15
Mixed 1. Liga 1-8 Finale 5-8
09:00 Kenttä 1 Colorado - Die 7 Todsünden 15 - 12
09:00 Kenttä 2 Mainzelrenner - Sturmflut 12 - 13
12:20 Kenttä 1 Colorado - Mainzelrenner 15 - 14
12:20 Kenttä 2 Sturmflut - Die 7 Todsünden 15 - 11

mixed2n

Su 5.9.2021 Aachen

Mixed 2. Liga Nord Pool A
10:00 Kenttä 1 Göttinger 7 - Bonobos 9 - 15
10:00 Kenttä 2 Frizzly Bears - Frizzly Bears 2 14 - 15
12:30 Kenttä 1 Bonobos - Frizzly Bears 12 - 13
12:30 Kenttä 2 Göttinger 7 - Frisbee Family 11 - 15

mixed2s

Su 5.9.2021 Dürmentingen

Mixed 2. Liga Süd Pool A
10:00 Kenttä 1 Tiefseetaucher - Zamperl 9 - 15
10:00 Kenttä 2 MINT - FT Ultimate Würzburg 11 - 15
12:30 Kenttä 1 Zamperl - MINT 15 - 7
12:30 Kenttä 2 ULMtimates - Tiefseetaucher 6 - 15

mixed3nw

Su 5.9.2021 Dortmund

Mixed 3. Liga NW Pool A
10:00 Kenttä 1 Ultimate Lions Essen - Bonnsai 8 - 15
10:00 Kenttä 2 Du bis Frisbee - Torpedo Phoenix 13 - 14
12:30 Kenttä 1 Bonnsai - Du bis Frisbee 10 - 15
12:30 Kenttä 2 Ultimate Lions Essen - Hamburg Alsters 15 - 10

mixed4nw

Su 5.9.2021 Wilhelmshaven

Mixed 4. Liga NW Pool A
10:00 Kenttä 1 Sunblocker Oldenburg - Farmers Lüneburg 15 - 9
10:00 Kenttä 2 Caracals - Nullacht! Ultimate Münster 15 - 6
12:30 Kenttä 1 Farmers Lüneburg - Nullacht! Ultimate Münster 3 - 15
12:30 Kenttä 2 Windhosen - Caracals 2 - 15

X5

Su 5.9.2021 Wilhelmshaven

DMO21_5er Pool A
10:00 Kenttä 1 Seed #3 - Seed #1 ? - ?
10:00 Kenttä 2 Seed #2 - Seed #5 ? - ?
12:30 Kenttä 1 Seed #1 - Seed #2 ? - ?
12:30 Kenttä 2 Seed #3 - Seed #4 ? - ?

damen1

La 11.9.2021 Berlin

Damen 1. Liga Pool A
09:00 Kenttä 1 Mainzelmädchen - GoHo Girls 15 - 6
09:00 Kenttä 2 Woodchicas - Seagulls 9 - 15
12:20 Kenttä 1 Seagulls - Mainzelmädchen 10 - 15
12:20 Kenttä 2 GoHo Girls - Woodchicas 7 - 15
15:40 Kenttä 1 Mainzelmädchen - Woodchicas 15 - 7
15:40 Kenttä 2 Seagulls - GoHo Girls 15 - 10
Damen 1. Liga Pool B
10:40 Kenttä 1 Heidelbärchen - M-Pfau 15 - 1
10:40 Kenttä 2 jinX - Frankas 15 - 4
14:00 Kenttä 1 Frankas - Heidelbärchen 3 - 15
14:00 Kenttä 2 M-Pfau - jinX 4 - 15
17:20 Kenttä 1 Heidelbärchen - jinX 14 - 15
17:20 Kenttä 2 Frankas - M-Pfau 9 - 15

damen2n

La 11.9.2021 Aachen

Damen 2. Liga Nord Pool A
10:00 Kenttä 1 Metronom - U de Cologne 8 - 15
10:00 Kenttä 2 Frizzly Bears - Gulls2Sea 15 - 6
13:30 Kenttä 1 U de Cologne - Frizzly Bears 12 - 13
13:30 Kenttä 2 Metronom - Bonobabes 15 - 14
16:00 Kenttä 1 Gulls2Sea - Bonobabes 5 - 15
16:00 Kenttä 2 Frizzly Bears - Metronom 14 - 10

open1a

La 11.9.2021 Schwaigern

Open 1. Liga 1-8 Pool A
09:00 Kenttä 1 Bad Skid - BORA 15 - 11
09:00 Kenttä 2 Wall City - Heidees 15 - 10
12:20 Kenttä 1 Heidees - Bad Skid 12 - 15
12:20 Kenttä 2 BORA - Wall City 5 - 15
15:40 Kenttä 1 Bad Skid - Wall City 8 - 15
15:40 Kenttä 2 Heidees - BORA 11 - 15
Open 1. Liga 1-8 Pool B
10:40 Kenttä 1 MUC - Frizzly Bears 15 - 11
10:40 Kenttä 2 7 Schwaben - Ars Ludendi 13 - 15
14:00 Kenttä 1 Ars Ludendi - MUC 15 - 14
14:00 Kenttä 2 Frizzly Bears - 7 Schwaben 15 - 12
17:20 Kenttä 1 MUC - 7 Schwaben 15 - 12
17:20 Kenttä 2 Ars Ludendi - Frizzly Bears 15 - 13

open1b

La 11.9.2021 MTV Karlsruhe

Open 1. Liga 9-16 Pool A
09:00 Kenttä 1 Gummibärchen - Hässliche Erdferkel 8 - 15
09:00 Kenttä 2 GeRey - Hardfisch 10 - 15
11:30 Kenttä 1 Goldfingers - GeRey 12 - 15
11:30 Kenttä 2 Hardfisch - Gummibärchen 15 - 12
13:10 Kenttä 2 Frank N. - Hässliche Erdferkel 15 - 14
14:50 Kenttä 2 Frank N. - Goldfingers 15 - 14
15:40 Kenttä 1 GeRey - Gummibärchen 9 - 15
17:20 Kenttä 1 Hardfisch - Frank N. 15 - 11
17:20 Kenttä 2 Hässliche Erdferkel - Goldfingers 15 - 9

open2n

La 11.9.2021 Bonn

Open 2. Liga Nord Pool A
09:00 Kenttä 1 Drehst'n Deckel - Hard2fisch 13 - 15
09:00 Kenttä 2 Family Ultimate - Frühsport 02 12 - 15
11:10 Kenttä 1 Funatics - Bonnsai 14 - 15
11:10 Kenttä 2 Hard2fisch - Frühsport 02 10 - 15
13:20 Kenttä 1 Funatics - Family Ultimate 13 - 15
13:20 Kenttä 2 Drehst'n Deckel - Bonnsai 7 - 15
15:30 Kenttä 1 Bonnsai - Hard2fisch 15 - 9
15:30 Kenttä 2 Frühsport 02 - Funatics 15 - 8
17:10 Kenttä 1 Family Ultimate - Drehst'n Deckel 15 - 10

open2s

La 11.9.2021 ESV München

Open 2. Liga Süd Pool A
10:00 Kenttä 1 Wolpertinger - Sturm und Drang 15 - 5
10:00 Kenttä 2 Kiel 2 - Paradisco 15 - 7
12:40 Kenttä 1 2MUCL - Wolpertinger 8 - 15
12:40 Kenttä 2 Sturm und Drang - Kiel 2 9 - 15
15:20 Kenttä 1 Wolpertinger - THW 15 - 10
15:20 Kenttä 2 Kiel 2 - 2MUCL 15 - 4

open3no

La 11.9.2021 Magdeburg

Open 3. Liga NO Pool A
09:00 Kenttä 1 Disckick - Schleudertrauma 15 - 8
09:50 Kenttä 2 EazyEastKoast - Saxy Divers 15 - 13
10:40 Kenttä 1 DJ Dahlem - Pizza Volante 1 - 15
12:20 Kenttä 2 Schleudertrauma - EazyEastKoast 9 - 15
13:10 Kenttä 1 Disckick - DJ Dahlem 15 - 1
14:00 Kenttä 2 Pizza Volante - Saxy Divers 15 - 10
15:40 Kenttä 1 DJ Dahlem - EazyEastKoast 1 - 15
16:30 Kenttä 2 Pizza Volante - Disckick 11 - 15
17:20 Kenttä 1 Saxy Divers - Schleudertrauma 15 - 13

open3nw

La 11.9.2021 Duisburg

Open 3. Liga NW Pool A
09:00 Kenttä 1 TeKielas - Frisbielefeld 15 - 5
09:50 Kenttä 2 Caracals - DU bist Frisbee 15 - 12
10:40 Kenttä 1 Bonobos - Die 7 Todsünden 14 - 15
12:20 Kenttä 2 Frisbielefeld - Caracals 5 - 15
13:10 Kenttä 1 TeKielas - Bonobos 13 - 15
14:00 Kenttä 2 Die 7 Todsünden - DU bist Frisbee 15 - 13
15:40 Kenttä 1 Bonobos - Caracals 14 - 12
16:30 Kenttä 2 Die 7 Todsünden - TeKielas 12 - 15
17:20 Kenttä 1 DU bist Frisbee - Frisbielefeld 15 - 3

open3s

La 11.9.2021 Würzburg

Open 3. Liga Süd Pool A
09:00 Kenttä 1 Cultimaters - FT Würzburg Ultimate Spice Boyz 2 - 15
09:50 Kenttä 2 Wer(f)wölfe - Ratisbona Eagles 15 - 12
10:40 Kenttä 1 enerGi - Schwabing Frisbee Buam e.V. 15 - 10
12:20 Kenttä 2 Cultimaters - Ratisbona Eagles 3 - 15
13:10 Kenttä 1 Schwabing Frisbee Buam e.V. - FT Würzburg Ultimate Spice Boyz 13 - 15
14:00 Kenttä 2 Wer(f)wölfe - enerGi 11 - 15
15:40 Kenttä 1 Ratisbona Eagles - Schwabing Frisbee Buam e.V. 15 - 11
16:30 Kenttä 2 FT Würzburg Ultimate Spice Boyz - enerGi 15 - 12
17:20 Kenttä 1 Cultimaters - Wer(f)wölfe 4 - 15

X6

La 11.9.2021 Würzburg

DMO21_6er Pool A
09:00 Kenttä 1 Seed #3 - Seed #4 ? - ?
09:00 Kenttä 2 Seed #2 - Seed #5 ? - ?
11:10 Kenttä 1 Seed #1 - Seed #6 ? - ?
11:10 Kenttä 2 Seed #4 - Seed #5 ? - ?
13:20 Kenttä 1 Seed #1 - Seed #2 ? - ?
13:20 Kenttä 2 Seed #3 - Seed #6 ? - ?
15:30 Kenttä 1 Seed #6 - Seed #4 ? - ?
15:30 Kenttä 2 Seed #5 - Seed #1 ? - ?
17:10 Kenttä 1 Seed #2 - Seed #3 ? - ?

open2s

La 11.9.2021 ESV München

Open 2. Liga Süd Pool A
10:00 Kenttä 3 THW - 2MUCL 15 - 7
12:40 Kenttä 3 THW - Paradisco 15 - 6
15:20 Kenttä 3 Sturm und Drang - Paradisco 15 - 12

damen2s

La 11.9.2021 Tübingen

Damen 2. Liga Süd Pool A
11:00 Kenttä 1 Black Foxx - Heidelbärchen II 14 - 7
11:00 Kenttä 2 MarGie - MissTÜrious 12 - 15
13:30 Kenttä 1 Heidelbärchen II - MarGie 6 - 15
13:30 Kenttä 2 MissTÜrious - Black Foxx 15 - 6
16:00 Kenttä 1 Black Foxx - MarGie 13 - 15
16:00 Kenttä 2 MissTÜrious - Heidelbärchen II 15 - 4

openX

La 11.9.2021 Tübingen

DMO21_4er Pool A
11:00 Kenttä 1 Seed #1 - Seed #4 ? - ?
11:00 Kenttä 2 Seed #2 - Seed #3 ? - ?
13:30 Kenttä 1 Seed #4 - Seed #2 ? - ?
13:30 Kenttä 2 Seed #3 - Seed #1 ? - ?
16:00 Kenttä 1 Seed #1 - Seed #2 ? - ?
16:00 Kenttä 2 Seed #3 - Seed #4 ? - ?

damen1

Su 12.9.2021 Berlin

Damen 1. Liga Finale 1-4
10:40 Kenttä 1 Mainzelmädchen - Heidelbärchen 15 - 12
10:40 Kenttä 2 jinX - Seagulls 15 - 13
Damen 1. Liga Finale 1-4 Finals
14:00 Kenttä 1 Mainzelmädchen - jinX 15 - 14
14:00 Kenttä 2 Heidelbärchen - Seagulls 15 - 11
Damen 1. Liga Finale 5-8
09:00 Kenttä 1 Woodchicas - Frankas 15 - 9
09:00 Kenttä 2 M-Pfau - GoHo Girls 9 - 15
12:20 Kenttä 1 Woodchicas - M-Pfau 12 - 11
12:20 Kenttä 2 GoHo Girls - Frankas 15 - 2

damen2n

Su 12.9.2021 Aachen

Damen 2. Liga Nord Pool A
10:00 Kenttä 1 Bonobabes - U de Cologne 6 - 15
10:00 Kenttä 2 Gulls2Sea - Metronom 15 - 14
12:30 Kenttä 1 U de Cologne - Gulls2Sea 15 - 7
12:30 Kenttä 2 Bonobabes - Frizzly Bears 9 - 15

open1a

Su 12.9.2021 Schwaigern

Open 1. Liga 1-8 Finale 1-4
10:40 Kenttä 1 Wall City - MUC 15 - 10
10:40 Kenttä 2 Ars Ludendi - Bad Skid 12 - 15
Open 1. Liga 1-8 Finale 1-4 Finals
14:00 Kenttä 1 Wall City - Bad Skid 12 - 13
14:00 Kenttä 2 MUC - Ars Ludendi 15 - 11
Open 1. Liga 1-8 Finale 5-8
09:00 Kenttä 1 BORA - 7 Schwaben 12 - 15
09:00 Kenttä 2 Frizzly Bears - Heidees 15 - 10
12:20 Kenttä 1 BORA - Frizzly Bears 15 - 14
12:20 Kenttä 2 Heidees - 7 Schwaben 15 - 10

open1b

Su 12.9.2021 MTV Karlsruhe

Open 1. Liga 9-16 Pool A
09:00 Kenttä 1 Gummibärchen - Frank N. 10 - 15
09:00 Kenttä 2 Hässliche Erdferkel - GeRey 15 - 12
10:40 Kenttä 1 Goldfingers - Hardfisch 13 - 15
11:30 Kenttä 2 GeRey - Frank N. 15 - 11
13:10 Kenttä 1 Hardfisch - Hässliche Erdferkel 15 - 11
13:10 Kenttä 2 Goldfingers - Gummibärchen 15 - 14

open2n

Su 12.9.2021 Bonn

Open 2. Liga Nord Pool A
09:00 Kenttä 1 Frühsport 02 - Bonnsai 15 - 11
09:00 Kenttä 2 Drehst'n Deckel - Funatics 9 - 15
11:10 Kenttä 1 Hard2fisch - Family Ultimate 15 - 14
11:10 Kenttä 2 Frühsport 02 - Drehst'n Deckel ? - ?
13:20 Kenttä 1 Funatics - Hard2fisch ? - ?
13:20 Kenttä 2 Bonnsai - Family Ultimate 15 - 8

open2s

Su 12.9.2021 ESV München

Open 2. Liga Süd Pool A
10:00 Kenttä 1 Paradisco - Wolpertinger 9 - 15
10:00 Kenttä 2 THW - Kiel 2 11 - 15
12:40 Kenttä 1 Kiel 2 - Wolpertinger 15 - 14
12:40 Kenttä 2 Sturm und Drang - THW 6 - 15

open3no

Su 12.9.2021 Magdeburg

Open 3. Liga NO Pool A
09:00 Kenttä 1 Schleudertrauma - DJ Dahlem 15 - 3
09:00 Kenttä 2 Saxy Divers - Disckick 11 - 15
10:40 Kenttä 1 EazyEastKoast - Pizza Volante 14 - 12
11:30 Kenttä 2 Saxy Divers - DJ Dahlem 15 - 2
13:10 Kenttä 1 Disckick - EazyEastKoast 15 - 7
13:10 Kenttä 2 Pizza Volante - Schleudertrauma 11 - 13

open3nw

Su 12.9.2021 Duisburg

Open 3. Liga NW Pool A
09:00 Kenttä 1 Frisbielefeld - Bonobos 6 - 15
09:00 Kenttä 2 DU bist Frisbee - TeKielas 15 - 5
10:40 Kenttä 1 Caracals - Die 7 Todsünden 15 - 10
11:30 Kenttä 2 DU bist Frisbee - Bonobos 15 - 14
13:10 Kenttä 1 TeKielas - Caracals 15 - 13
13:10 Kenttä 2 Die 7 Todsünden - Frisbielefeld 15 - 3

open3s

Su 12.9.2021 Würzburg

Open 3. Liga Süd Pool A
09:00 Kenttä 1 Schwabing Frisbee Buam e.V. - Cultimaters 15 - 2
09:00 Kenttä 2 FT Würzburg Ultimate Spice Boyz - Wer(f)wölfe 14 - 13
10:40 Kenttä 1 Ratisbona Eagles - enerGi 8 - 15
11:30 Kenttä 2 Wer(f)wölfe - Schwabing Frisbee Buam e.V. 10 - 15
13:10 Kenttä 1 FT Würzburg Ultimate Spice Boyz - Ratisbona Eagles 15 - 7
13:10 Kenttä 2 enerGi - Cultimaters 15 - 1

X6

Su 12.9.2021 Würzburg

DMO21_6er Pool A
09:00 Kenttä 1 Seed #5 - Seed #6 ? - ?
09:00 Kenttä 2 Seed #3 - Seed #1 ? - ?
11:10 Kenttä 1 Seed #4 - Seed #2 ? - ?
11:10 Kenttä 2 Seed #5 - Seed #3 ? - ?
13:20 Kenttä 1 Seed #1 - Seed #4 ? - ?
13:20 Kenttä 2 Seed #6 - Seed #2 ? - ?

open2s

Su 12.9.2021 ESV München

Open 2. Liga Süd Pool A
10:00 Kenttä 3 2MUCL - Sturm und Drang 12 - 15
12:40 Kenttä 3 Paradisco - 2MUCL 15 - 10

openX

Su 12.9.2021 Tübingen

DMO21_4er Finale 1-4
10:00 Kenttä 1 Pool A 1 - Pool A 4 ? - ?
10:00 Kenttä 2 Pool A 2 - Pool A 3 ? - ?
DMO21_4er Finale 1-4 Finals
12:30 Kenttä 1 SF Winner 1 - SF Winner 2 ? - ?
12:30 Kenttä 2 SF Loser 1 - SF Loser 2 ? - ?

wmucc open

La 25.9.2021 Neuss

WMUCC Quali Open Masters Pool A
10:00 Kenttä 1 Bonnsai - GUC e.V. ? - ?
10:00 Kenttä 2 Hardfisch - Family Ultimate ? - ?
12:30 Kenttä 1 GUC e.V. - Hardfisch ? - ?
12:30 Kenttä 2 Bonnsai - Wolpertinger ? - ?
15:30 Kenttä 1 Family Ultimate - Wolpertinger ? - ?
15:30 Kenttä 2 Hardfisch - Bonnsai ? - ?

wmucc mixed

La 25.9.2021 Köln

WMUCC Quali Mixed Masters Pool A
11:00 Kenttä 1 Spätmix - Old Man Line ? - ?
11:00 Kenttä 2 SugarMix - Saxy Divers ? - ?
13:30 Kenttä 1 Old Man Line - SugarMix ? - ?
13:30 Kenttä 2 Spätmix - Heidees ? - ?
16:00 Kenttä 1 Saxy Divers - Heidees ? - ?
16:00 Kenttä 2 SugarMix - Spätmix ? - ?

wmucc

La 25.9.2021 Berlin

WMUCC Quali Frauen Masters Pool A
12:00 Kenttä 1 jinX - Seagulls ? - ?

wmucc mixed

Su 26.9.2021 Köln

WMUCC Quali Mixed Masters Pool A
10:00 Kenttä 1 Heidees - Old Man Line ? - ?
10:00 Kenttä 2 Saxy Divers - Spätmix ? - ?
12:30 Kenttä 1 Old Man Line - Saxy Divers ? - ?
12:30 Kenttä 2 Heidees - SugarMix ? - ?

wmucc open

Su 26.9.2021 Neuss

WMUCC Quali Open Masters Pool A
10:00 Kenttä 1 Wolpertinger - GUC e.V. ? - ?
10:00 Kenttä 2 Family Ultimate - Bonnsai ? - ?
12:30 Kenttä 1 GUC e.V. - Family Ultimate ? - ?
12:30 Kenttä 2 Wolpertinger - Hardfisch ? - ?

Aikavyöhyke: Europe/Berlin. Paikallisaika: 24.9.2021 14:26