U14 U17 All groupings
Sat 14.9.2019 09:30
Field 1 |
UFO |
- |
Pizza Volante |
U17 |
Pool A |
10 |
- |
7 |
|
|
Field 1 |
TV Südkamen |
- |
Münchner Kindl |
U17 |
Pool A |
12 |
- |
0 |
|
|
Sat 14.9.2019 10:15
Field 1 |
Lions |
- |
Kirchheim Ultimate Juniors |
U17 |
Pool B |
11 |
- |
6 |
|
|
Field 1 |
Disckick |
- |
Äitschbees |
U17 |
Pool B |
8 |
- |
12 |
|
|
Sat 14.9.2019 11:15
Field 1 |
Pizza Volante |
- |
TV Südkamen |
U17 |
Pool A |
9 |
- |
7 |
|
|
Field 1 |
Münchner Kindl |
- |
Piratos |
U17 |
Pool A |
5 |
- |
10 |
|
|
Sat 14.9.2019 12:00
Field 1 |
Kirchheim Ultimate Juniors |
- |
Disckick |
U17 |
Pool B |
5 |
- |
12 |
|
|
Field 1 |
Äitschbees |
- |
Cologne Colibris |
U17 |
Pool B |
10 |
- |
11 |
|
|
Sat 14.9.2019 13:00
Field 1 |
Piratos |
- |
UFO |
U17 |
Pool A |
5 |
- |
13 |
|
|
Field 1 |
Pizza Volante |
- |
Münchner Kindl |
U17 |
Pool A |
10 |
- |
2 |
|
|
Sat 14.9.2019 13:45
Field 1 |
Cologne Colibris |
- |
Lions |
U17 |
Pool B |
10 |
- |
11 |
|
|
Field 1 |
Kirchheim Ultimate Juniors |
- |
Äitschbees |
U17 |
Pool B |
3 |
- |
11 |
|
|
Sat 14.9.2019 14:45
Field 1 |
Münchner Kindl |
- |
UFO |
U17 |
Pool A |
2 |
- |
13 |
|
|
Field 1 |
TV Südkamen |
- |
Piratos |
U17 |
Pool A |
11 |
- |
3 |
|
|
Sat 14.9.2019 15:30
Field 1 |
Äitschbees |
- |
Lions |
U17 |
Pool B |
9 |
- |
11 |
|
|
Field 1 |
Disckick |
- |
Cologne Colibris |
U17 |
Pool B |
5 |
- |
13 |
|
|
Sat 14.9.2019 16:30
Field 1 |
UFO |
- |
TV Südkamen |
U17 |
Pool A |
12 |
- |
1 |
|
|
Field 1 |
Piratos |
- |
Pizza Volante |
U17 |
Pool A |
4 |
- |
11 |
|
|
Sat 14.9.2019 17:15
Field 1 |
Lions |
- |
Disckick |
U17 |
Pool B |
10 |
- |
8 |
|
|
Field 1 |
Cologne Colibris |
- |
Kirchheim Ultimate Juniors |
U17 |
Pool B |
11 |
- |
6 |
|
|
Sun 15.9.2019 09:00
Field 1 |
Pizza Volante |
- |
Äitschbees |
U17 |
Crossover |
10 |
- |
8 |
|
|
Field 1 |
Cologne Colibris |
- |
TV Südkamen |
U17 |
Crossover |
5 |
- |
6 |
|
|
Sun 15.9.2019 09:45
Field 1 |
Piratos |
- |
Kirchheim Ultimate Juniors |
U17 |
Crossover |
3 |
- |
10 |
|
|
Field 1 |
Disckick |
- |
Münchner Kindl |
U17 |
Crossover |
13 |
- |
3 |
|
|
Sun 15.9.2019 11:00
Field 1 |
Äitschbees |
- |
Kirchheim Ultimate Juniors |
U17 |
Finale 5-8 |
9 |
- |
7 |
|
|
Field 1 |
Cologne Colibris |
- |
Disckick |
U17 |
Finale 5-8 |
5 |
- |
6 |
|
|
Sun 15.9.2019 11:45
Field 1 |
UFO |
- |
TV Südkamen |
U17 |
Finale 1-4 |
12 |
- |
6 |
|
|
Field 1 |
Lions |
- |
Pizza Volante |
U17 |
Finale 1-4 |
7 |
- |
8 |
|
|
Sun 15.9.2019 12:30
Field 1 |
Piratos |
- |
Münchner Kindl |
U17 |
Finale 9-10 |
6 |
- |
5 |
|
|
Sun 15.9.2019 13:15
Field 1 |
Äitschbees |
- |
Disckick |
U17 |
Finale 5-8 Finals |
5 |
- |
9 |
|
|
Field 1 |
Kirchheim Ultimate Juniors |
- |
Cologne Colibris |
U17 |
Finale 5-8 Finals |
3 |
- |
8 |
|
|
Sun 15.9.2019 14:00
Field 1 |
TV Südkamen |
- |
Lions |
U17 |
Finale 1-4 Finals |
9 |
- |
5 |
|
|
Sun 15.9.2019 14:30
Field 1 |
UFO |
- |
Pizza Volante |
U17 |
Finale 1-4 Finals |
11 |
- |
2 |
|
|
Timezone: Europe/Berlin. Local time: 19.5.2024 15:46