La 27.1.2024 10:00
Kenttä 1 |
SugarMix |
- |
Feldmädchen |
Mixed 3. Liga SW |
Pool A |
0 |
- |
15 |
|
|
La 27.1.2024 10:50
Kenttä 1 |
Colorado 2 |
- |
SugarMix |
Mixed 3. Liga SW |
Pool A |
15 |
- |
0 |
|
|
La 27.1.2024 11:40
Kenttä 1 |
Mixed TV Bad Rappenau |
- |
Flying Igels |
Mixed 3. Liga SW |
Pool B |
15 |
- |
12 |
|
|
La 27.1.2024 12:30
Kenttä 1 |
PrinzHessinnen |
- |
ULMtimates |
Mixed 3. Liga SW |
Pool B |
14 |
- |
10 |
|
|
La 27.1.2024 13:20
Kenttä 1 |
Ars Ludendi |
- |
SugarMix |
Mixed 3. Liga SW |
Pool A |
15 |
- |
0 |
|
|
La 27.1.2024 14:10
Kenttä 1 |
Colorado 2 |
- |
Feldmädchen |
Mixed 3. Liga SW |
Pool A |
15 |
- |
6 |
|
|
La 27.1.2024 15:00
Kenttä 1 |
PrinzHessinnen |
- |
Mixed TV Bad Rappenau |
Mixed 3. Liga SW |
Pool B |
8 |
- |
15 |
|
|
La 27.1.2024 15:50
Kenttä 1 |
ULMtimates |
- |
Flying Igels |
Mixed 3. Liga SW |
Pool B |
9 |
- |
15 |
|
|
La 27.1.2024 16:40
Kenttä 1 |
Ars Ludendi |
- |
Colorado 2 |
Mixed 3. Liga SW |
Pool A |
15 |
- |
13 |
|
|
La 27.1.2024 17:30
Kenttä 1 |
Feldmädchen |
- |
Ars Ludendi |
Mixed 3. Liga SW |
Pool A |
10 |
- |
15 |
|
|
La 27.1.2024 18:20
Kenttä 1 |
ULMtimates |
- |
Mixed TV Bad Rappenau |
Mixed 3. Liga SW |
Pool B |
10 |
- |
15 |
|
|
La 27.1.2024 19:10
Kenttä 1 |
Flying Igels |
- |
PrinzHessinnen |
Mixed 3. Liga SW |
Pool B |
8 |
- |
15 |
|
|
Su 28.1.2024 09:00
Kenttä 1 |
Feldmädchen |
- |
ULMtimates |
Mixed 3. Liga SW |
RR 5-8 |
15 |
- |
10 |
|
|
Su 28.1.2024 09:50
Kenttä 1 |
SugarMix |
- |
Flying Igels |
Mixed 3. Liga SW |
RR 5-8 |
0 |
- |
15 |
|
|
Su 28.1.2024 10:40
Kenttä 1 |
Ars Ludendi |
- |
PrinzHessinnen |
Mixed 3. Liga SW |
Playoff 1-4 |
15 |
- |
5 |
|
|
Su 28.1.2024 11:30
Kenttä 1 |
Mixed TV Bad Rappenau |
- |
Colorado 2 |
Mixed 3. Liga SW |
Playoff 1-4 |
15 |
- |
13 |
|
|
Su 28.1.2024 12:20
Kenttä 1 |
Flying Igels |
- |
Feldmädchen |
Mixed 3. Liga SW |
RR 5-8 |
9 |
- |
15 |
|
|
Su 28.1.2024 13:10
Kenttä 1 |
SugarMix |
- |
ULMtimates |
Mixed 3. Liga SW |
RR 5-8 |
0 |
- |
15 |
|
|
Su 28.1.2024 14:00
Kenttä 1 |
PrinzHessinnen |
- |
Colorado 2 |
Mixed 3. Liga SW |
Playoff 1-4 Finals |
9 |
- |
15 |
|
|
Su 28.1.2024 14:50
Kenttä 1 |
Ars Ludendi |
- |
Mixed TV Bad Rappenau |
Mixed 3. Liga SW |
Playoff 1-4 Finals |
11 |
- |
15 |
|
|
Aikavyöhyke: Europe/Berlin. Paikallisaika: 27.7.2024 16:29