Mixed DM 2. Liga, Pool E
# | Joukkue | Pelit | Voitot | Tappiot | Tehdyt maalit | against | diff. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 30 | 26 | 4 | |
2 | 3 | 2 | 1 | 23 | 19 | 4 | |
3 | 3 | 1 | 2 | 24 | 21 | 3 | |
4 | 3 | 0 | 3 | 16 | 27 | -11 |
Plätze 17-24 | PreQuarters | Plätze 25-32 |
4.7.2015 | 10:00 | Funatics, Hannover | - | Paradisco, Jena | 6 | - | 7 | |||
4.7.2015 | 10:00 | Goldfingers, Potsdam | - | SugarMix,Stuttgart | 10 | - | 9 | |||
4.7.2015 | 12:20 | Funatics, Hannover | - | SugarMix,Stuttgart | 8 | - | 3 | |||
4.7.2015 | 12:20 | Goldfingers, Potsdam | - | Paradisco, Jena | 9 | - | 7 | |||
4.7.2015 | 14:40 | Funatics, Hannover | - | Goldfingers, Potsdam | 10 | - | 11 | |||
4.7.2015 | 14:40 | Paradisco, Jena | - | SugarMix,Stuttgart | 9 | - | 4 |
Mixed DM 2. Liga, Pool F
# | Joukkue | Pelit | Voitot | Tappiot | Tehdyt maalit | against | diff. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 36 | 16 | 20 | |
2 | 3 | 2 | 1 | 29 | 19 | 10 | |
3 | 3 | 1 | 2 | 20 | 28 | -8 | |
4 | 3 | 0 | 3 | 15 | 37 | -22 |
Plätze 17-24 | PreQuarters | Plätze 25-32 |
4.7.2015 | 10:00 | Indiscutabel, Münster | - | Team Südsee, Konstanz | 12 | - | 6 | |||
4.7.2015 | 10:00 | Deine Mudder | - | TeKielas, Kiel | 11 | - | 7 | |||
4.7.2015 | 12:20 | Indiscutabel, Münster | - | TeKielas, Kiel | 13 | - | 6 | |||
4.7.2015 | 12:20 | Deine Mudder | - | Team Südsee, Konstanz | 5 | - | 10 | |||
4.7.2015 | 14:40 | Indiscutabel, Münster | - | Deine Mudder | 11 | - | 4 | |||
4.7.2015 | 14:40 | Team Südsee, Konstanz | - | TeKielas, Kiel | 13 | - | 2 |
Mixed DM 2. Liga, Pool G
# | Joukkue | Pelit | Voitot | Tappiot | Tehdyt maalit | against | diff. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 31 | 23 | 8 | |
2 | 3 | 2 | 1 | 32 | 25 | 7 | |
3 | 3 | 1 | 2 | 29 | 31 | -2 | |
4 | 3 | 0 | 3 | 20 | 33 | -13 |
Plätze 17-24 | PreQuarters | Plätze 25-32 |
4.7.2015 | 11:10 | Colorado, Karlsruhe | - | Parkscheibe, Berlin | 12 | - | 8 | |||
4.7.2015 | 11:10 | RotPot, Braunschweig | - | Saxy Divers, Leipzig | 5 | - | 10 | |||
4.7.2015 | 13:30 | Colorado, Karlsruhe | - | Saxy Divers, Leipzig | 8 | - | 10 | |||
4.7.2015 | 13:30 | RotPot, Braunschweig | - | Parkscheibe, Berlin | 8 | - | 11 | |||
4.7.2015 | 15:50 | Colorado, Karlsruhe | - | RotPot, Braunschweig | 12 | - | 7 | |||
4.7.2015 | 15:50 | Parkscheibe, Berlin | - | Saxy Divers, Leipzig | 10 | - | 11 |
Mixed DM 2. Liga, Pool H
# | Joukkue | Pelit | Voitot | Tappiot | Tehdyt maalit | against | diff. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 37 | 15 | 22 | |
2 | 3 | 2 | 1 | 31 | 19 | 12 | |
3 | 3 | 1 | 2 | 14 | 34 | -20 | |
4 | 3 | 0 | 3 | 17 | 31 | -14 |
Plätze 17-24 | PreQuarters | Plätze 25-32 |
4.7.2015 | 11:10 | Die 7 Todsünden, Paderborn | - | Schleudertrauma, Magdeburg | 12 | - | 4 | |||
4.7.2015 | 11:10 | Ars Ludendi, Darmstadt | - | Wer(f)wölfe, Augsburg | 13 | - | 2 | |||
4.7.2015 | 13:30 | Die 7 Todsünden, Paderborn | - | Wer(f)wölfe, Augsburg | 13 | - | 3 | |||
4.7.2015 | 13:30 | Ars Ludendi, Darmstadt | - | Schleudertrauma, Magdeburg | 10 | - | 5 | |||
4.7.2015 | 15:50 | Die 7 Todsünden, Paderborn | - | Ars Ludendi, Darmstadt | 12 | - | 8 | |||
4.7.2015 | 15:50 | Schleudertrauma, Magdeburg | - | Wer(f)wölfe, Augsburg | 8 | - | 9 |
Mixed DM 2. Liga, PreQuarters
Peli 1 | Paradisco, Jena | - | Deine Mudder | 8 | - | 6 | ||||
Peli 2 | Team Südsee, Konstanz | - | Funatics, Hannover | 10 | - | 9 | ||||
Peli 3 | Colorado, Karlsruhe | - | Wer(f)wölfe, Augsburg | 13 | - | 4 | ||||
Peli 4 | Ars Ludendi, Darmstadt | - | Parkscheibe, Berlin | 10 | - | 7 |
Voittaja jatkaa: | Plätze 17-24 |
Häviäjä jatkaa: | Plätze 25-32 |
Mixed DM 2. Liga, Plätze 17-24
Quarterfinals | Semifinals | Finals | Sijoitus |
Goldfingers, Potsdam | |||
11 - 13 | Colorado, Karlsruhe | ||
Colorado, Karlsruhe | |||
11 - 10 | Colorado, Karlsruhe | ||
Indiscutabel, Münster | |||
8 - 7 | Indiscutabel, Münster | ||
Ars Ludendi, Darmstadt | |||
8 - 10 | Kulta Die 7 Todsünden, Paderborn | ||
Saxy Divers, Leipzig | |||
9 - 4 | Saxy Divers, Leipzig | ||
Paradisco, Jena | |||
4 - 12 | Die 7 Todsünden, Paderborn | ||
Die 7 Todsünden, Paderborn | |||
9 - 8 | Die 7 Todsünden, Paderborn | Hopea Colorado, Karlsruhe | |
Team Südsee, Konstanz | |||
Indiscutabel, Münster | |||
9 - 11 | Pronssi Saxy Divers, Leipzig | ||
Saxy Divers, Leipzig | |||
4. Indiscutabel, Münster | |||
Goldfingers, Potsdam | |||
4 - 9 | Ars Ludendi, Darmstadt | ||
Ars Ludendi, Darmstadt | |||
6 - 9 | 5. Team Südsee, Konstanz | ||
Paradisco, Jena | |||
8 - 10 | Team Südsee, Konstanz | ||
Team Südsee, Konstanz | |||
6. Ars Ludendi, Darmstadt | |||
Goldfingers, Potsdam | |||
10 - 7 | 7. Goldfingers, Potsdam | ||
Paradisco, Jena | |||
8. Paradisco, Jena | |||
Mixed DM 2. Liga, Plätze 25-32
Quarterfinals | Semifinals | Finals | Sijoitus |
SugarMix,Stuttgart | |||
9 - 7 | SugarMix,Stuttgart | ||
Wer(f)wölfe, Augsburg | |||
5 - 9 | Parkscheibe, Berlin | ||
TeKielas, Kiel | |||
7 - 13 | Parkscheibe, Berlin | ||
Parkscheibe, Berlin | |||
7 - 11 | 9. Funatics, Hannover | ||
RotPot, Braunschweig | |||
9 - 11 | Deine Mudder | ||
Deine Mudder | |||
6 - 8 | Funatics, Hannover | ||
Schleudertrauma, Magdeburg | |||
7 - 13 | Funatics, Hannover | 10. Parkscheibe, Berlin | |
Funatics, Hannover | |||
SugarMix,Stuttgart | |||
3 - 9 | 11. Deine Mudder | ||
Deine Mudder | |||
12. SugarMix,Stuttgart | |||
Wer(f)wölfe, Augsburg | |||
7 - 11 | TeKielas, Kiel | ||
TeKielas, Kiel | |||
8 - 9 | 13. Schleudertrauma, Magdeburg | ||
RotPot, Braunschweig | |||
8 - 10 | Schleudertrauma, Magdeburg | ||
Schleudertrauma, Magdeburg | |||
14. TeKielas, Kiel | |||
Wer(f)wölfe, Augsburg | |||
10 - 9 | 15. Wer(f)wölfe, Augsburg | ||
RotPot, Braunschweig | |||
16. RotPot, Braunschweig | |||