La 6.5.2023 Rostock
Mixed 1. Liga Beach-DM Pool A | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | Kenttä 1 | FRuBB | - | Hallunken | 13 | - | 0 | ||||
11:00 | Kenttä 2 | Göttinger 7 | - | Monaco | 11 | - | 6 | ||||
14:00 | Kenttä 1 | Monaco | - | FRuBB | 7 | - | 8 | ||||
14:00 | Kenttä 2 | Hallunken | - | Göttinger 7 | 6 | - | 13 | ||||
17:00 | Kenttä 1 | FRuBB | - | Göttinger 7 | 9 | - | 10 | ||||
17:00 | Kenttä 2 | Monaco | - | Hallunken | 12 | - | 2 |
Mixed 1. Liga Beach-DM Pool B | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | Kenttä 3 | Endzonis | - | Zamperl | 11 | - | 13 | ||||
11:00 | Kenttä 4 | Mainzelrenner | - | BRLO Ultmte | 4 | - | 12 | ||||
14:00 | Kenttä 3 | BRLO Ultmte | - | Endzonis | 11 | - | 4 | ||||
14:00 | Kenttä 4 | Zamperl | - | Mainzelrenner | 11 | - | 10 | ||||
17:00 | Kenttä 3 | Endzonis | - | Mainzelrenner | 11 | - | 6 | ||||
17:00 | Kenttä 4 | BRLO Ultmte | - | Zamperl | 8 | - | 11 |
Mixed 2. Liga Beach Pool A | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | Kenttä 1 | Parkscheibe | - | Air Pussies | 7 | - | 6 | ||||
10:00 | Kenttä 2 | Hucks Ultimate Club Berlin | - | Windhosen | 13 | - | 7 | ||||
13:00 | Kenttä 1 | Windhosen | - | Parkscheibe | 2 | - | 10 | ||||
13:00 | Kenttä 2 | Air Pussies | - | Hucks Ultimate Club Berlin | 5 | - | 13 | ||||
16:00 | Kenttä 1 | Parkscheibe | - | Hucks Ultimate Club Berlin | 6 | - | 7 | ||||
16:00 | Kenttä 2 | Windhosen | - | Air Pussies | 0 | - | 13 |
Mixed 2. Liga Beach Pool B | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | Kenttä 3 | Funatics | - | TiB Mixed Masters | 7 | - | 9 | ||||
10:00 | Kenttä 4 | Goldfingers | - | Griffins Lehre | 8 | - | 9 | ||||
13:00 | Kenttä 3 | Griffins Lehre | - | Funatics | 4 | - | 13 | ||||
13:00 | Kenttä 4 | TiB Mixed Masters | - | Goldfingers | 7 | - | 5 | ||||
16:00 | Kenttä 3 | Funatics | - | Goldfingers | 9 | - | 6 | ||||
16:00 | Kenttä 4 | Griffins Lehre | - | TiB Mixed Masters | 5 | - | 10 |
Mixed 3. Liga Beach Pool A | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | Kenttä 1 | Hamburg Alsters | - | Ars Ludendi | 7 | - | 11 | ||||
09:00 | Kenttä 2 | Endzonis II | - | Sunblocker | 9 | - | 7 | ||||
12:00 | Kenttä 1 | Sunblocker | - | Hamburg Alsters | 4 | - | 9 | ||||
12:00 | Kenttä 2 | Ars Ludendi | - | Endzonis II | 11 | - | 3 | ||||
15:00 | Kenttä 1 | Hamburg Alsters | - | Endzonis II | 13 | - | 4 | ||||
15:00 | Kenttä 2 | Sunblocker | - | Ars Ludendi | 2 | - | 12 |
Mixed 3. Liga Beach Pool B | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 | Kenttä 3 | Funatics II | - | Paradisco | 7 | - | 11 | ||||
09:00 | Kenttä 4 | RotPot | - | LBV Phönix 1903 - Baltimate | 7 | - | 12 | ||||
12:00 | Kenttä 3 | LBV Phönix 1903 - Baltimate | - | Funatics II | 12 | - | 2 | ||||
12:00 | Kenttä 4 | Paradisco | - | RotPot | 7 | - | 9 | ||||
15:00 | Kenttä 3 | Funatics II | - | RotPot | 12 | - | 10 | ||||
15:00 | Kenttä 4 | LBV Phönix 1903 - Baltimate | - | Paradisco | 5 | - | 8 |
Su 7.5.2023 Rostock
Mixed 1. Liga Beach-DM Finale 1-4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 | Kenttä 1 | Göttinger 7 | - | BRLO Ultmte | 7 | - | 13 | ||||
12:00 | Kenttä 2 | Zamperl | - | FRuBB | 8 | - | 5 |
Mixed 1. Liga Beach-DM Finale 1-4 Finals | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 | Kenttä 1 | BRLO Ultmte | - | Zamperl | 3 | - | 9 | ||||
15:00 | Kenttä 2 | Göttinger 7 | - | FRuBB | 7 | - | 12 |
Mixed 1. Liga Beach-DM RR 5-8 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 | Kenttä 3 | Monaco | - | Mainzelrenner | 5 | - | 12 | ||||
12:00 | Kenttä 4 | Endzonis | - | Hallunken | 13 | - | 2 | ||||
15:00 | Kenttä 3 | Monaco | - | Endzonis | 6 | - | 11 | ||||
15:00 | Kenttä 4 | Hallunken | - | Mainzelrenner | 5 | - | 10 |
Mixed 2. Liga Beach Finale 1-4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | Kenttä 1 | Hucks Ultimate Club Berlin | - | Funatics | 10 | - | 8 | ||||
11:00 | Kenttä 2 | TiB Mixed Masters | - | Parkscheibe | 10 | - | 2 |
Mixed 2. Liga Beach Finale 1-4 Finals | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 | Kenttä 1 | Hucks Ultimate Club Berlin | - | TiB Mixed Masters | 6 | - | 10 | ||||
14:00 | Kenttä 2 | Funatics | - | Parkscheibe | 13 | - | 3 |
Mixed 2. Liga Beach RR 5-8 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | Kenttä 3 | Air Pussies | - | Goldfingers | 7 | - | 11 | ||||
11:00 | Kenttä 4 | Griffins Lehre | - | Windhosen | 13 | - | 3 | ||||
14:00 | Kenttä 3 | Air Pussies | - | Griffins Lehre | 6 | - | 9 | ||||
14:00 | Kenttä 4 | Windhosen | - | Goldfingers | 3 | - | 9 |
Mixed 3. Liga Beach Finale 1-4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | Kenttä 1 | Ars Ludendi | - | LBV Phönix 1903 - Baltimate | 12 | - | 5 | ||||
10:00 | Kenttä 2 | Paradisco | - | Hamburg Alsters | 10 | - | 6 |
Mixed 3. Liga Beach Finale 1-4 Finals | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 | Kenttä 1 | Ars Ludendi | - | Paradisco | 6 | - | 7 | ||||
13:00 | Kenttä 2 | LBV Phönix 1903 - Baltimate | - | Hamburg Alsters | 6 | - | 13 |
Mixed 3. Liga Beach RR 5-8 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 | Kenttä 3 | Endzonis II | - | RotPot | 10 | - | 8 | ||||
10:00 | Kenttä 4 | Funatics II | - | Sunblocker | 7 | - | 9 | ||||
13:00 | Kenttä 3 | Endzonis II | - | Funatics II | 9 | - | 5 | ||||
13:00 | Kenttä 4 | Sunblocker | - | RotPot | 8 | - | 9 |
Aikavyöhyke: Europe/Berlin. Paikallisaika: 14.6.2024 17:44