Mixed Quali
Sat 28.5.2016 Düsseldorf
Mixed Quali NW Pool A | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 | Field 1 | Family Ultimate Mixed | - | TeKielas | 10 | - | 8 | ||||
08:30 | Field 2 | RotPot | - | Cologne Colibris | 11 | - | 4 | ||||
10:10 | Field 3 | TeKielas | - | RotPot | 11 | - | 4 | ||||
11:00 | Field 3 | Family Ultimate Mixed | - | Cologne Colibris | 8 | - | 2 | ||||
12:40 | Field 1 | RotPot | - | Family Ultimate Mixed | 3 | - | 11 | ||||
12:40 | Field 2 | Cologne Colibris | - | TeKielas | 2 | - | 11 |
Mixed Quali NW Pool B | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:10 | Field 1 | Frühmix 1 | - | Deine Mudder Bremen | 9 | - | 8 | ||||
10:10 | Field 2 | Fischkutter | - | Sean's Sheep | 5 | - | 9 | ||||
11:50 | Field 3 | Deine Mudder Bremen | - | Fischkutter | 9 | - | 7 | ||||
12:40 | Field 3 | Frühmix 1 | - | Sean's Sheep | 7 | - | 8 | ||||
14:20 | Field 1 | Fischkutter | - | Frühmix 1 | 2 | - | 7 | ||||
14:20 | Field 2 | Sean's Sheep | - | Deine Mudder Bremen | 5 | - | 7 |
Mixed Quali NW Pool C | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:20 | Field 1 | Fischbees MxD | - | Funatics | 11 | - | 1 | ||||
09:20 | Field 2 | Bonnsai | - | Frühmix 2 | 11 | - | 6 | ||||
11:50 | Field 1 | Funatics | - | Bonnsai | 5 | - | 11 | ||||
11:50 | Field 2 | Fischbees MxD | - | Frühmix 2 | 11 | - | 1 | ||||
13:30 | Field 3 | Bonnsai | - | Fischbees MxD | 4 | - | 7 | ||||
14:20 | Field 3 | Frühmix 2 | - | Funatics | 11 | - | 7 |
Mixed Quali NW Pool D | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 | Field 3 | Die 7 Todsünden | - | InDISCutabel | 1 | - | 11 | ||||
09:20 | Field 3 | Torpedo Phönix | - | Bonobos | 5 | - | 8 | ||||
11:00 | Field 1 | InDISCutabel | - | Torpedo Phönix | 11 | - | 1 | ||||
11:00 | Field 2 | Die 7 Todsünden | - | Bonobos | 7 | - | 8 | ||||
13:30 | Field 1 | Torpedo Phönix | - | Die 7 Todsünden | 4 | - | 11 | ||||
13:30 | Field 2 | Bonobos | - | InDISCutabel | 6 | - | 8 |
Mixed Quali NW Playoff 1-7a | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:10 | Field 1 | Family Ultimate Mixed | - | InDISCutabel | 9 | - | 8 |
Mixed Quali NW Playoff 1-7 b | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | Field 2 | Deine Mudder Bremen | - | Fischbees MxD | 6 | - | 8 |
Mixed Quali NW Playoff 2-12 d | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | Field 3 | Frühmix 1 | - | Bonnsai | 11 | - | 6 |
Mixed Quali NW Playoff 2-12 e | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:10 | Field 2 | TeKielas | - | Bonobos | 7 | - | 8 |
Mixed Quali NW Playoff 4-14 j | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:10 | Field 3 | RotPot | - | Die 7 Todsünden | 5 | - | 8 |
Mixed Quali NW Playoff 4-14 k | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:50 | Field 1 | Sean's Sheep | - | Frühmix 2 | 11 | - | 5 |
Mixed Quali NW Playoff 8-16 t | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:50 | Field 2 | Fischkutter | - | Funatics | 5 | - | 6 |
Mixed Quali NW Playoff 8-16 u | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 | Field 1 | Cologne Colibris | - | Torpedo Phönix | 6 | - | 10 |
Sun 29.5.2016 Düsseldorf
Mixed Quali NW Finale 1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 | Field 1 | Family Ultimate Mixed | - | Fischbees MxD | 8 | - | 3 |
Mixed Quali NW Playoff f | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 | Field 2 | Frühmix 1 | - | InDISCutabel | 8 | - | 7 |
Mixed Quali NW Playoff g | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 | Field 3 | Bonobos | - | Deine Mudder Bremen | 8 | - | 5 |
Mixed Quali NW Playoff h | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:10 | Field 3 | Frühmix 1 | - | Bonobos | 10 | - | 2 |
Mixed Quali NW Playoff l | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:20 | Field 1 | Die 7 Todsünden | - | Bonnsai | 9 | - | 4 |
Mixed Quali NW Playoff m | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:20 | Field 2 | Sean's Sheep | - | TeKielas | 5 | - | 8 |
Mixed Quali NW Playoff n | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | Field 1 | Die 7 Todsünden | - | Deine Mudder Bremen | 6 | - | 5 |
Mixed Quali NW Playoff o | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | Field 2 | TeKielas | - | InDISCutabel | 5 | - | 9 |
Mixed Quali NW Playoff p | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:40 | Field 1 | Die 7 Todsünden | - | InDISCutabel | 6 | - | 5 |
Mixed Quali NW Playoff r | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:40 | Field 2 | Deine Mudder Bremen | - | TeKielas | 8 | - | 7 |
Mixed Quali NW Playoff v | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:20 | Field 3 | Funatics | - | RotPot | 5 | - | 8 |
Mixed Quali NW Playoff w | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:10 | Field 1 | Torpedo Phönix | - | Frühmix 2 | 8 | - | 7 |
Mixed Quali NW Playoff x | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | Field 3 | RotPot | - | Sean's Sheep | 2 | - | 5 |
Mixed Quali NW Playoff y | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:50 | Field 1 | Torpedo Phönix | - | Bonnsai | 2 | - | 7 |
Mixed Quali NW Playoff z | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:40 | Field 3 | Bonnsai | - | Sean's Sheep | 3 | - | 10 |
Mixed Quali NW Platz 2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:50 | Field 3 | Fischbees MxD | - | Frühmix 1 | 7 | - | 6 |
Mixed Quali NW Platz 4 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:20 | Field 1 | Die 7 Todsünden | - | Bonobos | 3 | - | 4 |
Mixed Quali NW Platz 6 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:20 | Field 3 | Deine Mudder Bremen | - | InDISCutabel | 6 | - | 4 |
Mixed Quali NW Platz 8 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:20 | Field 2 | Sean's Sheep | - | TeKielas | 8 | - | 10 |
Mixed Quali NW Platz 11 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 | Field 1 | RotPot | - | Torpedo Phönix | 6 | - | 3 |
Mixed Quali NW Platz 13 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:50 | Field 2 | Funatics | - | Frühmix 2 | 6 | - | 5 |
Mixed Quali NW Platz 15 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:10 | Field 2 | Cologne Colibris | - | Fischkutter | 4 | - | 7 |
Timezone: Europe/Berlin. Local time: 25.5.2024 16:22