Ultiorganizer

Mixed 1 Mixed 2 Nord Mixed 2 Süd Mixed 3 NW Mixed 3 NO Mixed 3 SW Mixed 3 SO Junioren Qualis NO Junioren Quali West U20 Quali SO Junioren Quali Nord Junioren Qualis SW U17 Quali SO U14 Quali SO Pokal Mixed Pokal Open Beach Open / Frauen Beach Mixed 1 / 3 / 4 Masters Open Masters Mixed All groupings

Sat 4.5.2024

Warnemünde Field 1
09:00 Bremen Ultimate - Privileg Sensation Beach 4. Liga Mixed Pool A 6 - 13
10:00 Mainzelrenner - BRLO Ultmte Beach 1. Liga Mixed Pool B 6 - 13
11:00 Hund Flach Werfen - Endzonis Lee Beach 3. Liga Mixed Pool B 13 - 5
12:00 Caracals - Privileg Sensation Beach 4. Liga Mixed Pool A 13 - 4
13:00 Endzonis Luv - Hucks Ultimate Club Berlin Beach 1. Liga Mixed Pool A 9 - 13
14:00 RotPot - Frühmix Beach 3. Liga Mixed Pool A 4 - 13
15:00 Privileg Sensation - TeKielas Beach 4. Liga Mixed Pool A 13 - 9
16:00 Frau Rauscher & The Bembelboys Beach - Mainzelrenner Beach 1. Liga Mixed Pool B 13 - 9
17:00 Ars Ludendi - Frühmix Beach 3. Liga Mixed Pool A 7 - 13
Warnemünde Field 2
09:00 TeKielas - Caracals Beach 4. Liga Mixed Pool A 7 - 11
10:00 Hucks Ultimate Club Berlin - Göttinger 7 Beach 1. Liga Mixed Pool A 11 - 13
11:00 Frühmix - Funatics II Beach 3. Liga Mixed Pool A 13 - 2
13:00 Mainzelrenner - Holy Grab Beach 1. Liga Mixed Pool B 5 - 13
14:00 Pizza Volante Mixed - Hund Flach Werfen Beach 3. Liga Mixed Pool B 13 - 4
15:00 Caracals - Bremen Ultimate Beach 4. Liga Mixed Pool A 13 - 3
16:00 Zamperl - Hucks Ultimate Club Berlin Beach 1. Liga Mixed Pool A 13 - 4
17:00 Funatics II - RotPot Beach 3. Liga Mixed Pool A 7 - 12
Warnemünde Field 3
10:00 Holy Grab - Frau Rauscher & The Bembelboys Beach Beach 1. Liga Mixed Pool B 8 - 12
11:00 Pizza Volante Mixed - LBV Phönix 1903 e.V. - Baltimate Beach 3. Liga Mixed Pool B 12 - 8
12:00 TeKielas - Bremen Ultimate Beach 4. Liga Mixed Pool A 13 - 6
13:00 Zamperl - Göttinger 7 Beach 1. Liga Mixed Pool A 13 - 8
14:00 Ars Ludendi - Funatics II Beach 3. Liga Mixed Pool A 13 - 4
16:00 Göttinger 7 - Endzonis Luv Beach 1. Liga Mixed Pool A 12 - 13
17:00 LBV Phönix 1903 e.V. - Baltimate - Hund Flach Werfen Beach 3. Liga Mixed Pool B 12 - 9
Warnemünde Field 4
10:00 Endzonis Luv - Zamperl Beach 1. Liga Mixed Pool A 2 - 13
11:00 RotPot - Ars Ludendi Beach 3. Liga Mixed Pool A 5 - 13
13:00 BRLO Ultmte - Frau Rauscher & The Bembelboys Beach Beach 1. Liga Mixed Pool B 8 - 9
14:00 LBV Phönix 1903 e.V. - Baltimate - Endzonis Lee Beach 3. Liga Mixed Pool B 9 - 13
16:00 BRLO Ultmte - Holy Grab Beach 1. Liga Mixed Pool B 13 - 9
17:00 Endzonis Lee - Pizza Volante Mixed Beach 3. Liga Mixed Pool B 2 - 13

Sun 5.5.2024

Warnemünde Field 1
09:00 Frühmix - Hund Flach Werfen Beach 3. Liga Mixed Finale 1-4 10 - 5
10:00 Zamperl - BRLO Ultmte Beach 1. Liga Mixed Finale 1-4 12 - 8
11:00 Caracals - Bremen Ultimate Beach 4. Liga Mixed Finale 1-4 13 - 2
12:00 Frühmix - Pizza Volante Mixed Beach 3. Liga Mixed Finale 1-4 Finals 4 - 12
13:00 Zamperl - Frau Rauscher & The Bembelboys Beach Beach 1. Liga Mixed Finale 1-4 Finals 13 - 5
14:00 Bremen Ultimate - Privileg Sensation Beach 4. Liga Mixed Finale 1-4 Finals 4 - 7
Warnemünde Field 2
09:00 Pizza Volante Mixed - Ars Ludendi Beach 3. Liga Mixed Finale 1-4 13 - 5
10:00 Frau Rauscher & The Bembelboys Beach - Hucks Ultimate Club Berlin Beach 1. Liga Mixed Finale 1-4 12 - 3
11:00 Privileg Sensation - TeKielas Beach 4. Liga Mixed Finale 1-4 5 - 7
12:00 Hund Flach Werfen - Ars Ludendi Beach 3. Liga Mixed Finale 1-4 Finals 8 - 12
13:00 BRLO Ultmte - Hucks Ultimate Club Berlin Beach 1. Liga Mixed Finale 1-4 Finals 9 - 8
14:00 Caracals - TeKielas Beach 4. Liga Mixed Finale 1-4 Finals 13 - 3
Warnemünde Field 3
09:00 RotPot - Endzonis Lee Beach 3. Liga Mixed RR 5-8 6 - 12
10:00 Göttinger 7 - Mainzelrenner Beach 1. Liga Mixed RR 5-8 12 - 5
12:00 RotPot - LBV Phönix 1903 e.V. - Baltimate Beach 3. Liga Mixed RR 5-8 2 - 13
13:00 Göttinger 7 - Holy Grab Beach 1. Liga Mixed RR 5-8 10 - 5
Warnemünde Field 4
09:00 LBV Phönix 1903 e.V. - Baltimate - Funatics II Beach 3. Liga Mixed RR 5-8 11 - 7
10:00 Holy Grab - Endzonis Luv Beach 1. Liga Mixed RR 5-8 6 - 12
12:00 Funatics II - Endzonis Lee Beach 3. Liga Mixed RR 5-8 3 - 10
13:00 Endzonis Luv - Mainzelrenner Beach 1. Liga Mixed RR 5-8 13 - 5

Timezone: Europe/Berlin. Local time: 18.7.2024 04:45