Pelikone
de_DE.utf8 en_GB.utf8 fi_FI.utf8
 Uusi käyttäjä?
 

Mixed 3 Süd

La 28.5.2022

Eppelheim Kenttä 1
10:10 TV Bad Rappenau - Feldmädchen Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
13:30 Himmelstürmer - TV Bad Rappenau Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
15:10 Colorado 2 - Heidees Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
16:50 Feldmädchen - Friss die Frisbee Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?
18:30 Himmelstürmer - Fuldimates Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
Eppelheim Kenttä 2
08:30 Himmelstürmer - Disconnection 2 Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?
10:10 Munich Mules - Colorado 2 Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?
11:50 Friss die Frisbee - Disconnection 2 Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?
13:30 Flying Igels - Feldmädchen Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
15:10 Munich Mules - Fuldimates Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria

Su 29.5.2022

Eppelheim Kenttä 1
10:10 Fuldimates - Colorado 2 Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
11:50 Disconnection 2 - Feldmädchen Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?
13:30 Heidees - Himmelstürmer Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
15:10 Disconnection 2 - Fuldimates Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?
Eppelheim Kenttä 2
10:10 Friss die Frisbee - Himmelstürmer Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?
11:50 Flying Igels - Munich Mules Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
13:30 Friss die Frisbee - TV Bad Rappenau Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?

La 3.9.2022

Eppelheim Kenttä 1
09:00 Heidees - Friss die Frisbee Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
10:40 Flying Igels - Fuldimates Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
12:20 Heidees - Disconnection 2 Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?
14:00 Colorado 2 - Friss die Frisbee Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?
15:40 Disconnection 2 - Munich Mules Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?
Eppelheim Kenttä 2
09:00 Munich Mules - Feldmädchen Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
10:40 Colorado 2 - Himmelstürmer Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?
12:20 TV Bad Rappenau - Munich Mules Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
14:00 Himmelstürmer - Flying Igels Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
15:40 Fuldimates - Feldmädchen Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
17:20 TV Bad Rappenau - Colorado 2 Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria

Su 4.9.2022

Eppelheim Kenttä 1
08:30 Friss die Frisbee - Munich Mules Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
13:30 Fuldimates - Friss die Frisbee Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?
Eppelheim Kenttä 2
08:30 Disconnection 2 - Flying Igels Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
10:10 Feldmädchen - Heidees Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
13:30 TV Bad Rappenau - Heidees Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
15:10 Flying Igels - Colorado 2 Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria

Aikavyöhyke: Europe/Berlin. Paikallisaika: 27.11.2022 16:37