Pelikone
de_DE.utf8 en_GB.utf8 fi_FI.utf8
 Uusi käyttäjä?
 

Mixed 1 Mixed 2 Nord Mixed 2 Süd Mixed 3 NW Mixed 3 NO Mixed 3 Süd All groupings

Mixed 3 Süd

La 28.5.2022

Eppelheim Kenttä 1
10:10 TV Bad Rappenau - Feldmädchen Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
13:30 Himmelstürmer - TV Bad Rappenau Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?
15:10 Colorado 2 - Heidees Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
16:50 Feldmädchen - Friss die Frisbee Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?
18:30 Himmelstürmer - Fuldimates Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?
Eppelheim Kenttä 2
08:30 Himmelstürmer - Disconnection 2 Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?
10:10 Munich Mules - Colorado 2 Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?
11:50 Friss die Frisbee - Disconnection 2 Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?
13:30 Flying Igels - Feldmädchen Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
15:10 Munich Mules - Fuldimates Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?

Mixed 3 NO

La 28.5.2022

Leipzig Kenttä 1
10:00 Saxy Divers - Endzonis Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ? Otteluhistoria
11:40 Drehst'n Deckel - Pizza Volante Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ?
13:20 Griffins Lehre - Hund Flach Werfen Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ? Otteluhistoria
15:00 Endzonis - Hucks Ultimate Club Berlin II Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ?
16:40 Pizza Volante - Hund Flach Werfen Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ? Otteluhistoria
Leipzig Kenttä 2
10:00 Hund Flach Werfen - DJ Dahlem Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ? Otteluhistoria
11:40 Goldfingers - Hucks Ultimate Club Berlin II Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ?
13:20 DJ Dahlem - Saxy Divers Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ? Otteluhistoria
15:00 Goldfingers - Drehst'n Deckel Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ? Otteluhistoria
16:40 Saxy Divers - Griffins Lehre Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ? Otteluhistoria

Mixed 3 Süd

Su 29.5.2022

Eppelheim Kenttä 1
10:10 Fuldimates - Colorado 2 Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
11:50 Disconnection 2 - Feldmädchen Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?
13:30 Heidees - Himmelstürmer Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
15:10 Disconnection 2 - Fuldimates Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?
Eppelheim Kenttä 2
10:10 Friss die Frisbee - Himmelstürmer Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?
11:50 Flying Igels - Munich Mules Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
13:30 Friss die Frisbee - TV Bad Rappenau Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?

Mixed 1

Su 29.5.2022

DJK BFC Concordia, Ziegelstein Kenttä 1
12:20 Die 7 Todsünden - Ars Ludendi Mixed 1. Liga Pool A ? - ? Otteluhistoria
14:00 Colorado - Hässliche Erdferkel Mixed 1. Liga Pool A ? - ? Otteluhistoria
DJK BFC Concordia, Ziegelstein Kenttä 2
12:20 Disckick - Deine Mudder Bremen Mixed 1. Liga Pool A ? - ?
14:00 Monaco Mix - NextGen Mixed 1. Liga Pool A ? - ?
Ditzingen Kenttä 3
14:00 Hamburg Sturmflut - Disconnection Mixed 1. Liga Pool B ? - ?
Ditzingen Kenttä 4
14:00 Hucks Ultimate Club - Nullacht! Ultimate Mixed 1. Liga Pool B ? - ?

Mixed 2 Nord

Su 29.5.2022

Bochum Kenttä 1
12:20 Göttinger 7 - Bonobos Mixed 2. Liga Nord Pool A ? - ? Otteluhistoria
14:00 Frisbee Family - Frizzly Bears Mixed 2. Liga Nord Pool A ? - ? Otteluhistoria
Bochum Kenttä 2
12:20 Torpedo Phönix - BRLO Ultmte Mixed 2. Liga Nord Pool A ? - ?
14:00 DU bist Frisbee - Frühmix Mixed 2. Liga Nord Pool A ? - ? Otteluhistoria

Mixed 2 Süd

Su 29.5.2022

Ulm Kenttä 1
12:20 MINT - FT Ultimate Mixed 2. Liga Süd Pool A ? - ?
14:00 Tiefseetaucher - Zamperl Mixed 2. Liga Süd Pool A ? - ? Otteluhistoria
Ulm Kenttä 2
14:00 Ars Ludendi II - enerGI Mixed 2. Liga Süd Pool A ? - ?

Mixed 3 NO

Su 29.5.2022

Leipzig Kenttä 1
09:00 Endzonis - Pizza Volante Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ?
10:40 Saxy Divers - Hucks Ultimate Club Berlin II Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ?
12:20 Endzonis - Griffins Lehre Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ? Otteluhistoria
14:00 Pizza Volante - DJ Dahlem Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ?
Leipzig Kenttä 2
09:00 Griffins Lehre - Goldfingers Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ? Otteluhistoria
10:40 DJ Dahlem - Drehst'n Deckel Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ?
12:20 Hund Flach Werfen - Goldfingers Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ? Otteluhistoria
14:00 Drehst'n Deckel - Hucks Ultimate Club Berlin II Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ?

Mixed 3 NW

Su 29.5.2022

Bonn Kenttä 1
12:20 Funatics - Ultimate Lions Essen Mixed 3. Liga NW Pool A ? - ?
14:00 Hamburg Alsters - Bonnsai Mixed 3. Liga NW Pool A ? - ? Otteluhistoria
Bonn Kenttä 2
12:20 RotPot - Caracals Mixed 3. Liga NW Pool A ? - ?
14:00 Alster2Go - Nullacht! Ultimate II Mixed 3. Liga NW Pool A ? - ?

Mixed 3 Süd

Su 29.5.2022

TV Eppelheim bei Heidelberg Kenttä 1
14:00 Disconnection II - Fuldimates Mixed 3. Liga Süd Pool A ? - ?
TV Eppelheim bei Heidelberg Kenttä 2
14:00 Coloradeux - Himmelstürmer Mixed 3. Liga Süd Pool A ? - ?

Mixed 1

La 3.9.2022

Freiburg Kenttä 1
09:00 Disckick - Colorado Mixed 1. Liga Pool A ? - ? Otteluhistoria
10:40 Deine Mudder Bremen - Hässliche Erdferkel Mixed 1. Liga Pool A ? - ?
12:20 Colorado - Die 7 Todsünden Mixed 1. Liga Pool A ? - ? Otteluhistoria
14:00 Hässliche Erdferkel - Ars Ludendi Mixed 1. Liga Pool A ? - ? Otteluhistoria
16:10 Pool A 5 - Pool B 8 Mixed 1. Liga Pool C ? - ?
17:50 Pool A 2 - Pool B 3 Mixed 1. Liga Playoffs 1-8 ? - ?
Freiburg Kenttä 2
09:00 Monaco Mix - Die 7 Todsünden Mixed 1. Liga Pool A ? - ?
10:40 NextGen - Ars Ludendi Mixed 1. Liga Pool A ? - ?
12:20 Disckick - Monaco Mix Mixed 1. Liga Pool A ? - ?
14:00 Deine Mudder Bremen - NextGen Mixed 1. Liga Pool A ? - ?
16:10 Pool A 7 - Pool B 6 Mixed 1. Liga Pool C ? - ?
17:50 Pool B 1 - Pool A 4 Mixed 1. Liga Playoffs 1-8 ? - ?
Freiburg Kenttä 3
09:00 Maultaschen - Hamburg Sturmflut Mixed 1. Liga Pool B ? - ?
10:40 Frau Rauscher & the Bembelboys - Disconnection Mixed 1. Liga Pool B ? - ? Otteluhistoria
12:20 Hamburg Sturmflut - Mainzelrenner Mixed 1. Liga Pool B ? - ?
14:00 Disconnection - SugarMix Mixed 1. Liga Pool B ? - ? Otteluhistoria
16:10 Pool B 5 - Pool A 8 Mixed 1. Liga Pool D ? - ?
17:50 Pool A 1 - Pool B 4 Mixed 1. Liga Playoffs 1-8 ? - ?
Freiburg Kenttä 4
09:00 Hucks Ultimate Club - Mainzelrenner Mixed 1. Liga Pool B ? - ?
10:40 Nullacht! Ultimate - SugarMix Mixed 1. Liga Pool B ? - ?
12:20 Maultaschen - Hucks Ultimate Club Mixed 1. Liga Pool B ? - ?
14:00 Frau Rauscher & the Bembelboys - Nullacht! Ultimate Mixed 1. Liga Pool B ? - ?
16:10 Pool B 7 - Pool A 6 Mixed 1. Liga Pool D ? - ?
17:50 Pool B 2 - Pool A 3 Mixed 1. Liga Playoffs 1-8 ? - ?

Mixed 2 Nord

La 3.9.2022

Aachen Kenttä 1
09:00 DU bist Frisbee - Göttinger 7 Mixed 2. Liga Nord Pool A ? - ? Otteluhistoria
10:40 Frühmix - Bonobos Mixed 2. Liga Nord Pool A ? - ? Otteluhistoria
12:20 Torpedo Phönix - DU bist Frisbee Mixed 2. Liga Nord Pool A ? - ?
14:00 BRLO Ultmte - Frühmix Mixed 2. Liga Nord Pool A ? - ?
16:30 Pool A 5 - Pool A 8 Mixed 2. Liga Nord RR 5-8 ? - ?
18:10 Pool A 1 - Pool A 4 Mixed 2. Liga Nord RR 1-4 ? - ?
Aachen Kenttä 2
09:00 Torpedo Phönix - Frisbee Family Mixed 2. Liga Nord Pool A ? - ?
10:40 BRLO Ultmte - Frizzly Bears Mixed 2. Liga Nord Pool A ? - ?
12:20 Frisbee Family - Göttinger 7 Mixed 2. Liga Nord Pool A ? - ? Otteluhistoria
14:00 Frizzly Bears - Bonobos Mixed 2. Liga Nord Pool A ? - ? Otteluhistoria
16:30 Pool A 6 - Pool A 7 Mixed 2. Liga Nord RR 5-8 ? - ?
18:10 Pool A 2 - Pool A 3 Mixed 2. Liga Nord RR 1-4 ? - ?

Mixed 2 Süd

La 3.9.2022

Gießen Kenttä 1
09:00 Ars Ludendi II - MINT Mixed 2. Liga Süd Pool A ? - ? Otteluhistoria
10:40 enerGI - FT Ultimate Mixed 2. Liga Süd Pool A ? - ?
12:20 Team Südsee - Ars Ludendi II Mixed 2. Liga Süd Pool A ? - ?
14:00 ULMtimates - enerGI Mixed 2. Liga Süd Pool A ? - ?
16:30 Pool A 5 - Pool A 8 Mixed 2. Liga Süd RR 5-8 ? - ?
18:10 Pool A 1 - Pool A 4 Mixed 2. Liga Süd RR 1-4 ? - ?
Gießen Kenttä 2
09:00 Team Südsee - Tiefseetaucher Mixed 2. Liga Süd Pool A ? - ? Otteluhistoria
10:40 ULMtimates - Zamperl Mixed 2. Liga Süd Pool A ? - ? Otteluhistoria
12:20 Tiefseetaucher - MINT Mixed 2. Liga Süd Pool A ? - ? Otteluhistoria
14:00 Zamperl - FT Ultimate Mixed 2. Liga Süd Pool A ? - ?
16:30 Pool A 6 - Pool A 7 Mixed 2. Liga Süd RR 5-8 ? - ?
18:10 Pool A 2 - Pool A 3 Mixed 2. Liga Süd RR 1-4 ? - ?

Mixed 3 NO

La 3.9.2022

Berlin Kenttä 1
09:00 Hund Flach Werfen - Saxy Divers Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ? Otteluhistoria
10:40 Pizza Volante - Goldfingers Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ? Otteluhistoria
12:20 Endzonis - Hund Flach Werfen Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ? Otteluhistoria
14:00 Hucks Ultimate Club Berlin II - Pizza Volante Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ? Otteluhistoria
15:40 Goldfingers - Endzonis Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ? Otteluhistoria
17:20 Saxy Divers - Pizza Volante Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ? Otteluhistoria
Berlin Kenttä 2
09:00 Griffins Lehre - Drehst'n Deckel Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ? Otteluhistoria
10:40 Hucks Ultimate Club Berlin II - DJ Dahlem Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ?
12:20 Drehst'n Deckel - Saxy Divers Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ? Otteluhistoria
14:00 Griffins Lehre - DJ Dahlem Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ? Otteluhistoria
15:40 Hund Flach Werfen - Drehst'n Deckel Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ? Otteluhistoria
17:20 Hucks Ultimate Club Berlin II - Griffins Lehre Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ?

Mixed 3 NW

La 3.9.2022

Celle Kenttä 1
09:00 Alster2Go - Funatics Mixed 3. Liga NW Pool A ? - ?
10:40 Nullacht! Ultimate II - Ultimate Lions Essen Mixed 3. Liga NW Pool A ? - ?
12:20 RotPot - Alster2Go Mixed 3. Liga NW Pool A ? - ?
14:00 Caracals - Nullacht! Ultimate II Mixed 3. Liga NW Pool A ? - ?
15:40 Pool A 5 - Pool A 8 Mixed 3. Liga NW RR 5-8 ? - ?
Celle Kenttä 2
09:00 RotPot - Hamburg Alsters Mixed 3. Liga NW Pool A ? - ?
10:40 Caracals - Bonnsai Mixed 3. Liga NW Pool A ? - ? Otteluhistoria
12:20 Hamburg Alsters - Funatics Mixed 3. Liga NW Pool A ? - ? Otteluhistoria
14:00 Bonnsai - Ultimate Lions Essen Mixed 3. Liga NW Pool A ? - ? Otteluhistoria
15:40 Pool A 6 - Pool A 7 Mixed 3. Liga NW RR 5-8 ? - ?

Mixed 3 Süd

La 3.9.2022

TV Eppelheim bei Heidelberg Kenttä 1
09:00 TV Bad Rappenau - Heidees Mixed 3. Liga Süd Pool A ? - ? Otteluhistoria
10:40 Disconnection II - Feldmädchen Mixed 3. Liga Süd Pool A ? - ?
12:20 Munich Mules - TV Bad Rappenau Mixed 3. Liga Süd Pool A ? - ?
14:00 Himmelstürmer - Disconnection II Mixed 3. Liga Süd Pool A ? - ?
15:40 Feldmädchen - Munich Mules Mixed 3. Liga Süd Pool A ? - ?
17:20 Heidees - Disconnection II Mixed 3. Liga Süd Pool A ? - ?
TV Eppelheim bei Heidelberg Kenttä 2
09:00 Flying Igels - Coloradeux Mixed 3. Liga Süd Pool A ? - ?
10:40 Himmelstürmer - Fuldimates Mixed 3. Liga Süd Pool A ? - ?
12:20 Coloradeux - Heidees Mixed 3. Liga Süd Pool A ? - ?
14:00 Flying Igels - Fuldimates Mixed 3. Liga Süd Pool A ? - ? Otteluhistoria
15:40 TV Bad Rappenau - Coloradeux Mixed 3. Liga Süd Pool A ? - ?
17:20 Himmelstürmer - Flying Igels Mixed 3. Liga Süd Pool A ? - ? Otteluhistoria
Eppelheim Kenttä 1
09:00 Heidees - Friss die Frisbee Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
10:40 Flying Igels - Fuldimates Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
12:20 Heidees - Disconnection 2 Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?
14:00 Colorado 2 - Friss die Frisbee Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?
15:40 Disconnection 2 - Munich Mules Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?
Eppelheim Kenttä 2
09:00 Munich Mules - Feldmädchen Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?
10:40 Colorado 2 - Himmelstürmer Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?
12:20 TV Bad Rappenau - Munich Mules Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?
14:00 Himmelstürmer - Flying Igels Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
15:40 Fuldimates - Feldmädchen Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?
17:20 TV Bad Rappenau - Colorado 2 Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria

Su 4.9.2022

Eppelheim Kenttä 1
08:30 Friss die Frisbee - Munich Mules Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
13:30 Fuldimates - Friss die Frisbee Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ?
Eppelheim Kenttä 2
08:30 Disconnection 2 - Flying Igels Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
10:10 Feldmädchen - Heidees Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
13:30 TV Bad Rappenau - Heidees Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria
15:10 Flying Igels - Colorado 2 Mixed 3. Liga Südx Round Robin ? - ? Otteluhistoria

Mixed 1

Su 4.9.2022

Freiburg Kenttä 1
09:00 Pool B 6 - Pool A 5 Mixed 1. Liga Pool C ? - ?
10:40 QF Winner 1 - QF Winner 2 Mixed 1. Liga Playoffs 1-8 Semifinals ? - ?
12:20 Pool C 1 - Pool D 1 Mixed 1. Liga Spiel um Platz 9 ? - ?
14:30 SF Winner 1 - SF Winner 2 Mixed 1. Liga Playoffs 1-8 Finals ? - ?
Freiburg Kenttä 2
09:00 Pool A 7 - Pool B 8 Mixed 1. Liga Pool C ? - ?
10:40 QF Winner 3 - QF Winner 4 Mixed 1. Liga Playoffs 1-8 Semifinals ? - ?
12:20 Pool D 2 - Pool C 3 Mixed 1. Liga Relegationsspiele (11-14) ? - ?
14:00 SF Loser 1 - SF Loser 2 Mixed 1. Liga Playoffs 1-8 Finals ? - ?
Freiburg Kenttä 3
09:00 Pool A 6 - Pool B 5 Mixed 1. Liga Pool D ? - ?
10:40 QF Loser 1 - QF Loser 2 Mixed 1. Liga Playoffs 1-8 Semifinals ? - ?
12:20 Pool C 2 - Pool D 3 Mixed 1. Liga Relegationsspiele (11-14) ? - ?
14:00 SF Winner 3 - SF Winner 4 Mixed 1. Liga Playoffs 1-8 Finals ? - ?
Freiburg Kenttä 4
09:00 Pool B 7 - Pool A 8 Mixed 1. Liga Pool D ? - ?
10:40 QF Loser 3 - QF Loser 4 Mixed 1. Liga Playoffs 1-8 Semifinals ? - ?
12:20 Pool C 4 - Pool D 4 Mixed 1. Liga Spiel um Platz 15 ? - ?
14:00 SF Loser 3 - SF Loser 4 Mixed 1. Liga Playoffs 1-8 Finals ? - ?

Mixed 2 Nord

Su 4.9.2022

Aachen Kenttä 1
09:00 Pool A 7 - Pool A 5 Mixed 2. Liga Nord RR 5-8 ? - ?
10:40 Pool A 3 - Pool A 1 Mixed 2. Liga Nord RR 1-4 ? - ?
12:20 Pool A 7 - Pool A 8 Mixed 2. Liga Nord RR 5-8 ? - ?
14:00 Pool A 1 - Pool A 2 Mixed 2. Liga Nord RR 1-4 ? - ?
Aachen Kenttä 2
09:00 Pool A 8 - Pool A 6 Mixed 2. Liga Nord RR 5-8 ? - ?
10:40 Pool A 4 - Pool A 2 Mixed 2. Liga Nord RR 1-4 ? - ?
12:20 Pool A 5 - Pool A 6 Mixed 2. Liga Nord RR 5-8 ? - ?
14:00 Pool A 3 - Pool A 4 Mixed 2. Liga Nord RR 1-4 ? - ?

Mixed 2 Süd

Su 4.9.2022

Gießen Kenttä 1
09:00 Pool A 7 - Pool A 5 Mixed 2. Liga Süd RR 5-8 ? - ?
10:40 Pool A 3 - Pool A 1 Mixed 2. Liga Süd RR 1-4 ? - ?
12:20 Pool A 7 - Pool A 8 Mixed 2. Liga Süd RR 5-8 ? - ?
14:00 Pool A 1 - Pool A 2 Mixed 2. Liga Süd RR 1-4 ? - ?
Gießen Kenttä 2
09:00 Pool A 8 - Pool A 6 Mixed 2. Liga Süd RR 5-8 ? - ?
10:40 Pool A 4 - Pool A 2 Mixed 2. Liga Süd RR 1-4 ? - ?
12:20 Pool A 5 - Pool A 6 Mixed 2. Liga Süd RR 5-8 ? - ?
14:00 Pool A 3 - Pool A 4 Mixed 2. Liga Süd RR 1-4 ? - ?

Mixed 3 NO

Su 4.9.2022

Berlin Kenttä 1
09:00 Drehst'n Deckel - Endzonis Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ? Otteluhistoria
10:40 Hucks Ultimate Club Berlin II - Hund Flach Werfen Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ? Otteluhistoria
12:20 Goldfingers - Saxy Divers Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ? Otteluhistoria
14:50 Pool A 1 - Pool A 2 Mixed 3. Liga NO Finale ? - ?
Berlin Kenttä 2
09:00 DJ Dahlem - Goldfingers Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ? Otteluhistoria
10:40 Pizza Volante - Griffins Lehre Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ? Otteluhistoria
12:20 DJ Dahlem - Endzonis Mixed 3. Liga NO Pool A ? - ? Otteluhistoria

Mixed 3 NW

Su 4.9.2022

Celle Kenttä 1
09:00 Pool A 7 - Pool A 5 Mixed 3. Liga NW RR 5-8 ? - ?
10:40 Pool A 1 - Pool A 4 Mixed 3. Liga NW Playoff 1-4 ? - ?
12:20 Pool A 7 - Pool A 8 Mixed 3. Liga NW RR 5-8 ? - ?
14:00 SF Winner 1 - SF Winner 2 Mixed 3. Liga NW Playoff 1-4 Finals ? - ?
Celle Kenttä 2
09:00 Pool A 8 - Pool A 6 Mixed 3. Liga NW RR 5-8 ? - ?
10:40 Pool A 2 - Pool A 3 Mixed 3. Liga NW Playoff 1-4 ? - ?
12:20 Pool A 5 - Pool A 6 Mixed 3. Liga NW RR 5-8 ? - ?
14:00 SF Loser 1 - SF Loser 2 Mixed 3. Liga NW Playoff 1-4 Finals ? - ?

Mixed 3 Süd

Su 4.9.2022

TV Eppelheim bei Heidelberg Kenttä 1
09:00 Coloradeux - Munich Mules Mixed 3. Liga Süd Pool A ? - ?
10:40 Himmelstürmer - TV Bad Rappenau Mixed 3. Liga Süd Pool A ? - ?
12:20 Feldmädchen - Heidees Mixed 3. Liga Süd Pool A ? - ? Otteluhistoria
14:50 Pool A 2 - Pool A 3 Mixed 3. Liga Süd Spiel um Platz 2 ? - ?
TV Eppelheim bei Heidelberg Kenttä 2
09:00 Fuldimates - Feldmädchen Mixed 3. Liga Süd Pool A ? - ?
10:40 Disconnection II - Flying Igels Mixed 3. Liga Süd Pool A ? - ?
12:20 Fuldimates - Munich Mules Mixed 3. Liga Süd Pool A ? - ?

Aikavyöhyke: Europe/Berlin. Paikallisaika: 29.5.2022 14:10