Pelikone
de_DE.utf8 en_GB.utf8 fi_FI.utf8
 Uusi käyttäjä?
 

Mixed 1 Mixed 2 S Mixed 3 NW Mixed 3 SW Mixed 4 NW Mixed 4 SW Mixed 5 SW All groupings

Mixed 1

La 27.11.2021

Berlin Kenttä 1
09:00 Hässliche Erdferkel - Mainzelrenner Mixed 1. Liga Pool A 13 - 8
09:45 Hund Flach Werfen - Disconnection Mixed 1. Liga Pool A 13 - 9
10:30 high enerGI Gießen - Maultaschen Tübingen Mixed 1. Liga Pool A 13 - 11
11:15 Mainzelrenner - Ars Ludendi Mixed 1. Liga Pool A 13 - 10
12:00 Hässliche Erdferkel - Hund Flach Werfen Mixed 1. Liga Pool A 13 - 9
12:45 Disconnection - high enerGI Gießen Mixed 1. Liga Pool A 13 - 6
13:30 Maultaschen Tübingen - Ars Ludendi Mixed 1. Liga Pool A 13 - 7
14:15 Mainzelrenner - Hund Flach Werfen Mixed 1. Liga Pool A 4 - 13
15:00 high enerGI Gießen - Hässliche Erdferkel Mixed 1. Liga Pool A 6 - 13
15:45 Ars Ludendi - Disconnection Mixed 1. Liga Pool A 4 - 13
16:30 Maultaschen Tübingen - Mainzelrenner Mixed 1. Liga Pool A 12 - 11
17:15 Hund Flach Werfen - high enerGI Gießen Mixed 1. Liga Pool A 12 - 10
18:00 Ars Ludendi - Hässliche Erdferkel Mixed 1. Liga Pool A 5 - 13
18:45 Disconnection - Maultaschen Tübingen Mixed 1. Liga Pool A 13 - 10

Mixed 3 SW

La 27.11.2021

Frankfurt am Main Kenttä 1
10:00 Flying Igels - Hakuna Matata Mixed 3. Liga SW Pool A 6 - 12
11:40 Feldmädchen - Colorado Wave Mixed 3. Liga SW Pool A 13 - 15
13:20 Flying Igels - Colorado Wave Mixed 3. Liga SW Pool A 10 - 15
14:10 Maultaschen 2 - Feldmädchen Mixed 3. Liga SW Pool A 14 - 13
15:00 Colorado Wave - Hakuna Matata Mixed 3. Liga SW Pool A 15 - 8
15:50 Maultaschen 2 - Flying Igels Mixed 3. Liga SW Pool A 11 - 12

Mixed 4 NW

La 27.11.2021

Dortmund Kenttä 1
09:00 Bonobos - TV Südkamen Mixed 4. Liga NW Pool A 13 - 14
09:50 Ultimate Lions - Torpedo Phoenix II Mixed 4. Liga NW Pool A 15 - 14
10:40 Nullacht! Ultimate II - Windhosen Wilhelmshaven Mixed 4. Liga NW Pool A 15 - 5
11:30 TV Südkamen - Ultimate Lions Mixed 4. Liga NW Pool A 15 - 10
12:20 Bonobos - Windhosen Wilhelmshaven Mixed 4. Liga NW Pool A 15 - 8
13:10 Torpedo Phoenix II - Nullacht! Ultimate II Mixed 4. Liga NW Pool A 8 - 15
14:00 Windhosen Wilhelmshaven - TV Südkamen Mixed 4. Liga NW Pool A 5 - 15
14:50 Torpedo Phoenix II - Bonobos Mixed 4. Liga NW Pool A 3 - 15
15:40 Ultimate Lions - Nullacht! Ultimate II Mixed 4. Liga NW Pool A 15 - 11

Mixed 3 NW

La 27.11.2021

Dortmund Kenttä 1
10:00 Torpedo Phoenix - Caracals Mixed 3. Liga NW Pool A 13 - 12
10:50 Äitschbees - LBV Phönix 1903 e.V. - Baltimate Mixed 3. Liga NW Pool A 11 - 10
11:40 Bonnsai - Deine Mudder Bremen Mixed 3. Liga NW Pool A 15 - 13
12:30 Caracals - Äitschbees Mixed 3. Liga NW Pool A 15 - 14
13:20 Torpedo Phoenix - Deine Mudder Bremen Mixed 3. Liga NW Pool A 12 - 14
14:10 LBV Phönix 1903 e.V. - Baltimate - Bonnsai Mixed 3. Liga NW Pool A 6 - 15
15:00 Deine Mudder Bremen - Caracals Mixed 3. Liga NW Pool A 15 - 12
15:50 LBV Phönix 1903 e.V. - Baltimate - Torpedo Phoenix Mixed 3. Liga NW Pool A 15 - 14
16:40 Äitschbees - Bonnsai Mixed 3. Liga NW Pool A 12 - 15

Mixed 4 SW

La 27.11.2021

Stuttgart Kenttä 1
10:00 Rheinos - Maultaschen III Mixed 4. Liga SW Pool A 15 - 11
10:50 Flying Igels II - Hässliche Erderkel 2 Mixed 4. Liga SW Pool A 13 - 15
11:40 Rheinos - enerGI 2 Mixed 4. Liga SW Pool A 15 - 10
12:30 Maultaschen III - Flying Igels II Mixed 4. Liga SW Pool A 9 - 13
13:20 Hässliche Erderkel 2 - enerGI 2 Mixed 4. Liga SW Pool A 5 - 15
14:10 Flying Igels II - Rheinos Mixed 4. Liga SW Pool A 11 - 15
15:00 Maultaschen III - Hässliche Erderkel 2 Mixed 4. Liga SW Pool A 11 - 13
15:50 enerGI 2 - Flying Igels II Mixed 4. Liga SW Pool A 15 - 5
16:40 Hässliche Erderkel 2 - Rheinos Mixed 4. Liga SW Pool A 10 - 15
17:30 enerGI 2 - Maultaschen III Mixed 4. Liga SW Pool A 15 - 7

Mixed 2 S

La 27.11.2021

Frankfurt am Main Kenttä 1
11:00 Colorado Storm - Frau Rauscher & the Bembelboys Mixed 2. Liga Süd Pool A 15 - 12
11:50 Heidees - Cultimaters Mixed 2. Liga Süd Pool A 15 - 13
13:20 Heidees - Colorado Storm Mixed 2. Liga Süd Pool A 12 - 15
14:10 Frau Rauscher & the Bembelboys - Cultimaters Mixed 2. Liga Süd Pool A 14 - 15
15:40 Frau Rauscher & the Bembelboys - Heidees Mixed 2. Liga Süd Pool A 13 - 12
16:30 Cultimaters - Colorado Storm Mixed 2. Liga Süd Pool A 9 - 15

Mixed 1

Su 28.11.2021

Berlin Kenttä 1
10:00 Ars Ludendi - high enerGI Gießen Mixed 1. Liga Pool A 13 - 11
10:45 Maultaschen Tübingen - Hund Flach Werfen Mixed 1. Liga Pool A 9 - 13
11:30 Disconnection - Hässliche Erdferkel Mixed 1. Liga Pool A 11 - 9
12:15 high enerGI Gießen - Mainzelrenner Mixed 1. Liga Pool A 13 - 10
13:00 Hund Flach Werfen - Ars Ludendi Mixed 1. Liga Pool A 13 - 11
13:45 Hässliche Erdferkel - Maultaschen Tübingen Mixed 1. Liga Pool A 13 - 5
14:30 Mainzelrenner - Disconnection Mixed 1. Liga Pool A 8 - 13

Mixed 3 NW

Su 28.11.2021

Dortmund Kenttä 1
10:00 LBV Phönix 1903 e.V. - Baltimate - Deine Mudder Bremen Mixed 3. Liga NW Pool A 0 - 15
10:50 Bonnsai - Torpedo Phoenix Mixed 3. Liga NW Pool A 12 - 11
11:40 Caracals - LBV Phönix 1903 e.V. - Baltimate Mixed 3. Liga NW Pool A 15 - 0
12:30 Deine Mudder Bremen - Äitschbees Mixed 3. Liga NW Pool A 15 - 11
13:20 Bonnsai - Caracals Mixed 3. Liga NW Pool A 10 - 14
14:10 Torpedo Phoenix - Äitschbees Mixed 3. Liga NW Pool A 15 - 8

Mixed 3 SW

Su 28.11.2021

Frankfurt am Main Kenttä 1
10:00 Maultaschen 2 - Colorado Wave Mixed 3. Liga SW Pool A 9 - 12
10:50 Feldmädchen - Flying Igels Mixed 3. Liga SW Pool A 15 - 10
11:40 Hakuna Matata - Maultaschen 2 Mixed 3. Liga SW Pool A 13 - 12
13:20 Feldmädchen - Hakuna Matata Mixed 3. Liga SW Pool A 10 - 13

Mixed 4 NW

Su 28.11.2021

Dortmund Kenttä 1
10:00 Torpedo Phoenix II - Windhosen Wilhelmshaven Mixed 4. Liga NW Pool A 15 - 6
10:50 Nullacht! Ultimate II - Bonobos Mixed 4. Liga NW Pool A 8 - 15
11:40 TV Südkamen - Torpedo Phoenix II Mixed 4. Liga NW Pool A 15 - 7
12:30 Windhosen Wilhelmshaven - Ultimate Lions Mixed 4. Liga NW Pool A 6 - 15
13:20 Nullacht! Ultimate II - TV Südkamen Mixed 4. Liga NW Pool A 12 - 13
14:10 Bonobos - Ultimate Lions Mixed 4. Liga NW Pool A 12 - 10

Mixed 5 SW

Su 28.11.2021

Mainz Kenttä 1
10:00 Colorado Fire - Fainzelrädchen Mixed 5. Liga SW Pool A 14 - 10
10:50 SugarMix - TV Bad Rappenau Mixed 5. Liga SW Pool A 15 - 13
12:30 Fainzelrädchen - SugarMix Mixed 5. Liga SW Pool A 5 - 15
13:20 TV Bad Rappenau - Colorado Fire Mixed 5. Liga SW Pool A 15 - 11
15:00 SugarMix - Colorado Fire Mixed 5. Liga SW Pool A 15 - 9
15:50 Fainzelrädchen - TV Bad Rappenau Mixed 5. Liga SW Pool A 11 - 15

Aikavyöhyke: Europe/Berlin. Paikallisaika: 7.12.2021 13:06