Ultiorganizer

Junior U14 Junior u17 junior u20 Mixed 1 Mixed 2 N Mixed 2 S Mixed 3 NW Mixed 3 NO Mixed 3 SW Mixed 3 SO Mixed 4 NW Mixed 4 NO Mixed 4 SW Mixed 4 SO Frauen 1 Frauen 2 Nord Frauen 2 Süd Frauen 3 Open 1 Open 2 Nord Open 2 Süd Open 3 NW Open 3 NO Open 3 SW Open 3 SO Open 4 NW Open 4 SW Jugend Quali All groupings

Sat 28.1.2023 12:10

Field 1 Endzonis - Dresht'n Deckel Open 3. Liga NO Pool A 15 - 10

Sat 28.1.2023 13:00

Field 1 Stoneheads - Griffin's Lehre Open 3. Liga NO Pool A 15 - 11

Sat 28.1.2023 13:50

Field 1 Rotor Ultimate - Pizza Volante Open 3. Liga NO Pool A 15 - 6

Sat 28.1.2023 14:40

Field 1 Endzonis - DJ Dahlem Open 3. Liga NO Pool A 14 - 15

Sat 28.1.2023 15:30

Field 1 Griffin's Lehre - Dresht'n Deckel Open 3. Liga NO Pool A 2 - 15

Sat 28.1.2023 16:20

Field 1 Rotor Ultimate - Stoneheads Open 3. Liga NO Pool A 15 - 7

Sat 28.1.2023 17:10

Field 1 Pizza Volante - Endzonis Open 3. Liga NO Pool A 7 - 15

Sat 28.1.2023 18:00

Field 1 Dresht'n Deckel - DJ Dahlem Open 3. Liga NO Pool A 13 - 15

Sun 29.1.2023 10:00

Field 1 Pizza Volante - Griffin's Lehre Open 3. Liga NO Pool A 15 - 6

Sun 29.1.2023 10:50

Field 1 Dresht'n Deckel - Stoneheads Open 3. Liga NO Pool A 15 - 10

Sun 29.1.2023 11:40

Field 1 Endzonis - Rotor Ultimate Open 3. Liga NO Pool A 14 - 15

Sun 29.1.2023 12:30

Field 1 DJ Dahlem - Griffin's Lehre Open 3. Liga NO Pool A 15 - 4

Sun 29.1.2023 13:20

Field 1 Stoneheads - Pizza Volante Open 3. Liga NO Pool A 13 - 15

Sun 29.1.2023 14:10

Field 1 Rotor Ultimate - DJ Dahlem Open 3. Liga NO Pool A 15 - 10

Sat 25.2.2023 10:00

Field 1 Dresht'n Deckel - Rotor Ultimate Open 3. Liga NO Pool A 15 - 14

Sat 25.2.2023 10:50

Field 1 Griffin's Lehre - Endzonis Open 3. Liga NO Pool A 5 - 15

Sat 25.2.2023 11:40

Field 1 DJ Dahlem - Stoneheads Open 3. Liga NO Pool A 15 - 7

Sat 25.2.2023 12:30

Field 1 Pizza Volante - Dresht'n Deckel Open 3. Liga NO Pool A 8 - 15

Sat 25.2.2023 13:20

Field 1 Griffin's Lehre - Rotor Ultimate Open 3. Liga NO Pool A 6 - 15

Sat 25.2.2023 14:10

Field 1 Stoneheads - Endzonis Open 3. Liga NO Pool A 6 - 15

Sat 25.2.2023 15:00

Field 1 DJ Dahlem - Pizza Volante Open 3. Liga NO Pool A 15 - 5

Sat 25.2.2023 15:50

Field 1 Stoneheads - Griffin's Lehre Open 3. Liga NO RR 5-7 14 - 13

Sun 26.2.2023 10:00

Field 1 Griffin's Lehre - Pizza Volante Open 3. Liga NO RR 5-7 15 - 11

Sun 26.2.2023 10:50

Field 1 Rotor Ultimate - Dresht'n Deckel Open 3. Liga NO Playoff 1-4 13 - 15

Sun 26.2.2023 11:40

Field 1 DJ Dahlem - Endzonis Open 3. Liga NO Playoff 1-4 14 - 12

Sun 26.2.2023 12:30

Field 1 Pizza Volante - Stoneheads Open 3. Liga NO RR 5-7 13 - 15

Sun 26.2.2023 13:20

Field 1 Rotor Ultimate - Endzonis Open 3. Liga NO Playoff 1-4 Finals 15 - 9

Sun 26.2.2023 14:10

Field 1 Dresht'n Deckel - DJ Dahlem Open 3. Liga NO Playoff 1-4 Finals 15 - 9

Timezone: Europe/Berlin. Local time: 29.3.2023 11:43