Pelikone
de_DE.utf8 en_GB.utf8 fi_FI.utf8
 Uusi käyttäjä?
 

U20 U17 U14 Damen 1 Damen 1 / Open 2 S open1 Damen 2 Open 2 N Open 2 S Open 3 NW Open 3 NO Open 3 Süd Frauen-Cup Mixed 1 Mixed 2 Nord Mixed 2 Süd Mixed 3 NW Mixed 3 NO Mixed 3 Süd Beach mixed masters Pokal Open Junioren Quali NO Junioren Quali Nord Junioren Quali SO Junioren Quali West All groupings

La 30.4.2022 09:00

Kenttä 1 Heidees - Family Ultimate Mixed Masters Pool A 15 - 2
Kenttä 2 Old Main Line (Eintracht Frankfurt MXD) - DU bist Frisbee Mixed Masters Pool A 15 - 6

La 30.4.2022 10:40

Kenttä 1 SugarMix - Tekielas Mixed Masters Pool B 15 - 12
Kenttä 2 Spätmix - MINT Mixed Masters Pool B 15 - 8

La 30.4.2022 12:20

Kenttä 1 DU bist Frisbee - Heidees Mixed Masters Pool A 6 - 15
Kenttä 2 Family Ultimate - Old Main Line (Eintracht Frankfurt MXD) Mixed Masters Pool A 10 - 15

La 30.4.2022 14:00

Kenttä 1 MINT - SugarMix Mixed Masters Pool B 1 - 15
Kenttä 2 Tekielas - Spätmix Mixed Masters Pool B 8 - 15

La 30.4.2022 15:40

Kenttä 1 Heidees - Old Main Line (Eintracht Frankfurt MXD) Mixed Masters Pool A 15 - 5
Kenttä 2 DU bist Frisbee - Family Ultimate Mixed Masters Pool A 8 - 15

La 30.4.2022 17:20

Kenttä 1 SugarMix - Spätmix Mixed Masters Pool B 15 - 12
Kenttä 2 MINT - Tekielas Mixed Masters Pool B 9 - 15

Su 1.5.2022 09:00

Kenttä 1 Family Ultimate - MINT Mixed Masters RR 5-8 12 - 15
Kenttä 2 DU bist Frisbee - Tekielas Mixed Masters RR 5-8 5 - 15

Su 1.5.2022 10:40

Kenttä 1 Heidees - Spätmix Mixed Masters Playoff 1-4 15 - 10
Kenttä 2 SugarMix - Old Main Line (Eintracht Frankfurt MXD) Mixed Masters Playoff 1-4 15 - 11

Su 1.5.2022 12:20

Kenttä 1 Tekielas - Family Ultimate Mixed Masters RR 5-8 15 - 6
Kenttä 2 DU bist Frisbee - MINT Mixed Masters RR 5-8 15 - 14

Su 1.5.2022 14:00

Kenttä 1 Heidees - SugarMix Mixed Masters Playoff 1-4 Finals 12 - 15
Kenttä 2 Spätmix - Old Main Line (Eintracht Frankfurt MXD) Mixed Masters Playoff 1-4 Finals 15 - 6

Aikavyöhyke: Europe/Berlin. Paikallisaika: 7.12.2022 21:30