Pelikone
de_DE.utf8 en_GB.utf8 fi_FI.utf8
 Uusi käyttäjä?
 

openX X5 X6 X7 mixed1 wucc wmucc mixed wmucc wmucc open damen1 damen2n damen2s open1a open1b open2n open2s open3no open3nw open3s X8 mixed2n mixed2s mixed34no mixed3nw mixed3sw mixed3so mixed4nw All groupings

La 4.9.2021 09:00

Kenttä 1 Hund Flach Werfen - Hucks Ultimate Club Berlin II Mixed 3./4. Liga NO Pool A 15 - 9
Kenttä 2 Parkscheibe - RotoR Ultimate Berlin Mixed 3./4. Liga NO Pool A 7 - 12

La 4.9.2021 10:40

Kenttä 1 Saxy Divers - Pizza Volante Mixed 3./4. Liga NO Pool B 10 - 15
Kenttä 2 Griffins Lehre - Schleudertrauma Mixed 3./4. Liga NO Pool B 10 - 15

La 4.9.2021 12:20

Kenttä 1 RotoR Ultimate Berlin - Hund Flach Werfen Mixed 3./4. Liga NO Pool A 7 - 12
Kenttä 2 Hucks Ultimate Club Berlin II - Parkscheibe Mixed 3./4. Liga NO Pool A 13 - 11

La 4.9.2021 14:00

Kenttä 1 Schleudertrauma - Saxy Divers Mixed 3./4. Liga NO Pool B 12 - 11
Kenttä 2 Pizza Volante - Griffins Lehre Mixed 3./4. Liga NO Pool B 14 - 13

La 4.9.2021 15:40

Kenttä 1 Hund Flach Werfen - Parkscheibe Mixed 3./4. Liga NO Pool A 15 - 7
Kenttä 2 RotoR Ultimate Berlin - Hucks Ultimate Club Berlin II Mixed 3./4. Liga NO Pool A 12 - 15

La 4.9.2021 17:20

Kenttä 1 Saxy Divers - Griffins Lehre Mixed 3./4. Liga NO Pool B 15 - 10
Kenttä 2 Schleudertrauma - Pizza Volante Mixed 3./4. Liga NO Pool B 12 - 15

Su 5.9.2021 09:00

Kenttä 1 RotoR Ultimate Berlin - Griffins Lehre Mixed 3./4. Liga NO Finale 5-8 10 - 14
Kenttä 2 Saxy Divers - Parkscheibe Mixed 3./4. Liga NO Finale 5-8 15 - 9

Su 5.9.2021 10:40

Kenttä 1 Hund Flach Werfen - Schleudertrauma Mixed 3./4. Liga NO Finale 1-4 12 - 8
Kenttä 2 Pizza Volante - Hucks Ultimate Club Berlin II Mixed 3./4. Liga NO Finale 1-4 15 - 7

Su 5.9.2021 12:20

Kenttä 1 RotoR Ultimate Berlin - Saxy Divers Mixed 3./4. Liga NO Finale 5-8 10 - 13
Kenttä 2 Parkscheibe - Griffins Lehre Mixed 3./4. Liga NO Finale 5-8 8 - 15

Su 5.9.2021 14:00

Kenttä 1 Hund Flach Werfen - Pizza Volante Mixed 3./4. Liga NO Finale 1-4 Finals 10 - 15
Kenttä 2 Schleudertrauma - Hucks Ultimate Club Berlin II Mixed 3./4. Liga NO Finale 1-4 Finals 15 - 8

Aikavyöhyke: Europe/Berlin. Paikallisaika: 24.10.2021 19:55