Pelikone
de_DE.utf8 en_GB.utf8 fi_FI.utf8
 Uusi käyttäjä?
 

Mixed 1 Mixed 2 S Mixed 3 NW Mixed 3 SW Mixed 4 NW Mixed 4 SW Mixed 5 SW All groupings

La 27.11.2021 09:00

Kenttä 1 Hässliche Erdferkel - Mainzelrenner Mixed 1. Liga Pool A 13 - 8
Kenttä 1 Bonobos - TV Südkamen Mixed 4. Liga NW Pool A 13 - 14

La 27.11.2021 09:45

Kenttä 1 Hund Flach Werfen - Disconnection Mixed 1. Liga Pool A 13 - 9

La 27.11.2021 09:50

Kenttä 1 Ultimate Lions - Torpedo Phoenix II Mixed 4. Liga NW Pool A 15 - 14

La 27.11.2021 10:00

Kenttä 1 Rheinos - Maultaschen III Mixed 4. Liga SW Pool A 15 - 11
Kenttä 1 Flying Igels - Hakuna Matata Mixed 3. Liga SW Pool A 6 - 12
Kenttä 1 Torpedo Phoenix - Caracals Mixed 3. Liga NW Pool A 13 - 12

La 27.11.2021 10:30

Kenttä 1 high enerGI Gießen - Maultaschen Tübingen Mixed 1. Liga Pool A 13 - 11

La 27.11.2021 10:40

Kenttä 1 Nullacht! Ultimate II - Windhosen Wilhelmshaven Mixed 4. Liga NW Pool A 15 - 5

La 27.11.2021 10:50

Kenttä 1 Flying Igels II - Hässliche Erderkel 2 Mixed 4. Liga SW Pool A 13 - 15
Kenttä 1 Äitschbees - LBV Phönix 1903 e.V. - Baltimate Mixed 3. Liga NW Pool A 11 - 10

La 27.11.2021 11:00

Kenttä 1 Colorado Storm - Frau Rauscher & the Bembelboys Mixed 2. Liga Süd Pool A 15 - 12

La 27.11.2021 11:15

Kenttä 1 Mainzelrenner - Ars Ludendi Mixed 1. Liga Pool A 13 - 10

La 27.11.2021 11:30

Kenttä 1 TV Südkamen - Ultimate Lions Mixed 4. Liga NW Pool A 15 - 10

La 27.11.2021 11:40

Kenttä 1 Rheinos - enerGI 2 Mixed 4. Liga SW Pool A 15 - 10
Kenttä 1 Feldmädchen - Colorado Wave Mixed 3. Liga SW Pool A 13 - 15
Kenttä 1 Bonnsai - Deine Mudder Bremen Mixed 3. Liga NW Pool A 15 - 13

La 27.11.2021 11:50

Kenttä 1 Heidees - Cultimaters Mixed 2. Liga Süd Pool A 15 - 13

La 27.11.2021 12:00

Kenttä 1 Hässliche Erdferkel - Hund Flach Werfen Mixed 1. Liga Pool A 13 - 9

La 27.11.2021 12:20

Kenttä 1 Bonobos - Windhosen Wilhelmshaven Mixed 4. Liga NW Pool A 15 - 8

La 27.11.2021 12:30

Kenttä 1 Maultaschen III - Flying Igels II Mixed 4. Liga SW Pool A 9 - 13
Kenttä 1 Caracals - Äitschbees Mixed 3. Liga NW Pool A 15 - 14

La 27.11.2021 12:45

Kenttä 1 Disconnection - high enerGI Gießen Mixed 1. Liga Pool A 13 - 6

La 27.11.2021 13:10

Kenttä 1 Torpedo Phoenix II - Nullacht! Ultimate II Mixed 4. Liga NW Pool A 8 - 15

La 27.11.2021 13:20

Kenttä 1 Hässliche Erderkel 2 - enerGI 2 Mixed 4. Liga SW Pool A 5 - 15
Kenttä 1 Heidees - Colorado Storm Mixed 2. Liga Süd Pool A 12 - 15
Kenttä 1 Flying Igels - Colorado Wave Mixed 3. Liga SW Pool A 10 - 15
Kenttä 1 Torpedo Phoenix - Deine Mudder Bremen Mixed 3. Liga NW Pool A 12 - 14

La 27.11.2021 13:30

Kenttä 1 Maultaschen Tübingen - Ars Ludendi Mixed 1. Liga Pool A 13 - 7

La 27.11.2021 14:00

Kenttä 1 Windhosen Wilhelmshaven - TV Südkamen Mixed 4. Liga NW Pool A 5 - 15

La 27.11.2021 14:10

Kenttä 1 Flying Igels II - Rheinos Mixed 4. Liga SW Pool A 11 - 15
Kenttä 1 Frau Rauscher & the Bembelboys - Cultimaters Mixed 2. Liga Süd Pool A 14 - 15
Kenttä 1 Maultaschen 2 - Feldmädchen Mixed 3. Liga SW Pool A 14 - 13
Kenttä 1 LBV Phönix 1903 e.V. - Baltimate - Bonnsai Mixed 3. Liga NW Pool A 6 - 15

La 27.11.2021 14:15

Kenttä 1 Mainzelrenner - Hund Flach Werfen Mixed 1. Liga Pool A 4 - 13

La 27.11.2021 14:50

Kenttä 1 Torpedo Phoenix II - Bonobos Mixed 4. Liga NW Pool A 3 - 15

La 27.11.2021 15:00

Kenttä 1 high enerGI Gießen - Hässliche Erdferkel Mixed 1. Liga Pool A 6 - 13
Kenttä 1 Maultaschen III - Hässliche Erderkel 2 Mixed 4. Liga SW Pool A 11 - 13
Kenttä 1 Colorado Wave - Hakuna Matata Mixed 3. Liga SW Pool A 15 - 8
Kenttä 1 Deine Mudder Bremen - Caracals Mixed 3. Liga NW Pool A 15 - 12

La 27.11.2021 15:40

Kenttä 1 Frau Rauscher & the Bembelboys - Heidees Mixed 2. Liga Süd Pool A 13 - 12
Kenttä 1 Ultimate Lions - Nullacht! Ultimate II Mixed 4. Liga NW Pool A 15 - 11

La 27.11.2021 15:45

Kenttä 1 Ars Ludendi - Disconnection Mixed 1. Liga Pool A 4 - 13

La 27.11.2021 15:50

Kenttä 1 enerGI 2 - Flying Igels II Mixed 4. Liga SW Pool A 15 - 5
Kenttä 1 Maultaschen 2 - Flying Igels Mixed 3. Liga SW Pool A 11 - 12
Kenttä 1 LBV Phönix 1903 e.V. - Baltimate - Torpedo Phoenix Mixed 3. Liga NW Pool A 15 - 14

La 27.11.2021 16:30

Kenttä 1 Maultaschen Tübingen - Mainzelrenner Mixed 1. Liga Pool A 12 - 11
Kenttä 1 Cultimaters - Colorado Storm Mixed 2. Liga Süd Pool A 9 - 15

La 27.11.2021 16:40

Kenttä 1 Hässliche Erderkel 2 - Rheinos Mixed 4. Liga SW Pool A 10 - 15
Kenttä 1 Äitschbees - Bonnsai Mixed 3. Liga NW Pool A 12 - 15

La 27.11.2021 17:15

Kenttä 1 Hund Flach Werfen - high enerGI Gießen Mixed 1. Liga Pool A 12 - 10

La 27.11.2021 17:30

Kenttä 1 enerGI 2 - Maultaschen III Mixed 4. Liga SW Pool A 15 - 7

La 27.11.2021 18:00

Kenttä 1 Ars Ludendi - Hässliche Erdferkel Mixed 1. Liga Pool A 5 - 13

La 27.11.2021 18:45

Kenttä 1 Disconnection - Maultaschen Tübingen Mixed 1. Liga Pool A 13 - 10

Su 28.11.2021 10:00

Kenttä 1 Ars Ludendi - high enerGI Gießen Mixed 1. Liga Pool A 13 - 11
Kenttä 1 Colorado Fire - Fainzelrädchen Mixed 5. Liga SW Pool A 14 - 10
Kenttä 1 Maultaschen 2 - Colorado Wave Mixed 3. Liga SW Pool A 9 - 12
Kenttä 1 LBV Phönix 1903 e.V. - Baltimate - Deine Mudder Bremen Mixed 3. Liga NW Pool A 0 - 15
Kenttä 1 Torpedo Phoenix II - Windhosen Wilhelmshaven Mixed 4. Liga NW Pool A 15 - 6

Su 28.11.2021 10:45

Kenttä 1 Maultaschen Tübingen - Hund Flach Werfen Mixed 1. Liga Pool A 9 - 13

Su 28.11.2021 10:50

Kenttä 1 SugarMix - TV Bad Rappenau Mixed 5. Liga SW Pool A 15 - 13
Kenttä 1 Feldmädchen - Flying Igels Mixed 3. Liga SW Pool A 15 - 10
Kenttä 1 Bonnsai - Torpedo Phoenix Mixed 3. Liga NW Pool A 12 - 11
Kenttä 1 Nullacht! Ultimate II - Bonobos Mixed 4. Liga NW Pool A 8 - 15

Su 28.11.2021 11:30

Kenttä 1 Disconnection - Hässliche Erdferkel Mixed 1. Liga Pool A 11 - 9

Su 28.11.2021 11:40

Kenttä 1 Hakuna Matata - Maultaschen 2 Mixed 3. Liga SW Pool A 13 - 12
Kenttä 1 Caracals - LBV Phönix 1903 e.V. - Baltimate Mixed 3. Liga NW Pool A 15 - 0
Kenttä 1 TV Südkamen - Torpedo Phoenix II Mixed 4. Liga NW Pool A 15 - 7

Su 28.11.2021 12:15

Kenttä 1 high enerGI Gießen - Mainzelrenner Mixed 1. Liga Pool A 13 - 10

Su 28.11.2021 12:30

Kenttä 1 Fainzelrädchen - SugarMix Mixed 5. Liga SW Pool A 5 - 15
Kenttä 1 Deine Mudder Bremen - Äitschbees Mixed 3. Liga NW Pool A 15 - 11
Kenttä 1 Windhosen Wilhelmshaven - Ultimate Lions Mixed 4. Liga NW Pool A 6 - 15

Su 28.11.2021 13:00

Kenttä 1 Hund Flach Werfen - Ars Ludendi Mixed 1. Liga Pool A 13 - 11

Su 28.11.2021 13:20

Kenttä 1 TV Bad Rappenau - Colorado Fire Mixed 5. Liga SW Pool A 15 - 11
Kenttä 1 Feldmädchen - Hakuna Matata Mixed 3. Liga SW Pool A 10 - 13
Kenttä 1 Bonnsai - Caracals Mixed 3. Liga NW Pool A 10 - 14
Kenttä 1 Nullacht! Ultimate II - TV Südkamen Mixed 4. Liga NW Pool A 12 - 13

Su 28.11.2021 13:45

Kenttä 1 Hässliche Erdferkel - Maultaschen Tübingen Mixed 1. Liga Pool A 13 - 5

Su 28.11.2021 14:10

Kenttä 1 Torpedo Phoenix - Äitschbees Mixed 3. Liga NW Pool A 15 - 8
Kenttä 1 Bonobos - Ultimate Lions Mixed 4. Liga NW Pool A 12 - 10

Su 28.11.2021 14:30

Kenttä 1 Mainzelrenner - Disconnection Mixed 1. Liga Pool A 8 - 13

Su 28.11.2021 15:00

Kenttä 1 SugarMix - Colorado Fire Mixed 5. Liga SW Pool A 15 - 9

Su 28.11.2021 15:50

Kenttä 1 Fainzelrädchen - TV Bad Rappenau Mixed 5. Liga SW Pool A 11 - 15

Aikavyöhyke: Europe/Berlin. Paikallisaika: 29.1.2022 07:58