Mixed Quali
Mixed Quali NW Pool A |
08:30 |
Kenttä 1 |
Family Ultimate Mixed |
- |
TeKielas |
10 |
- |
8 |
|
|
08:30 |
Kenttä 2 |
RotPot |
- |
Cologne Colibris |
11 |
- |
4 |
|
|
10:10 |
Kenttä 3 |
TeKielas |
- |
RotPot |
11 |
- |
4 |
|
|
11:00 |
Kenttä 3 |
Family Ultimate Mixed |
- |
Cologne Colibris |
8 |
- |
2 |
|
|
12:40 |
Kenttä 1 |
RotPot |
- |
Family Ultimate Mixed |
3 |
- |
11 |
|
|
12:40 |
Kenttä 2 |
Cologne Colibris |
- |
TeKielas |
2 |
- |
11 |
|
|
Mixed Quali NW Pool B |
10:10 |
Kenttä 1 |
Frühmix 1 |
- |
Deine Mudder Bremen |
9 |
- |
8 |
|
|
10:10 |
Kenttä 2 |
Fischkutter |
- |
Sean's Sheep |
5 |
- |
9 |
|
|
11:50 |
Kenttä 3 |
Deine Mudder Bremen |
- |
Fischkutter |
9 |
- |
7 |
|
|
12:40 |
Kenttä 3 |
Frühmix 1 |
- |
Sean's Sheep |
7 |
- |
8 |
|
|
14:20 |
Kenttä 1 |
Fischkutter |
- |
Frühmix 1 |
2 |
- |
7 |
|
|
14:20 |
Kenttä 2 |
Sean's Sheep |
- |
Deine Mudder Bremen |
5 |
- |
7 |
|
|
Mixed Quali NW Pool C |
09:20 |
Kenttä 1 |
Fischbees MxD |
- |
Funatics |
11 |
- |
1 |
|
|
09:20 |
Kenttä 2 |
Bonnsai |
- |
Frühmix 2 |
11 |
- |
6 |
|
|
11:50 |
Kenttä 1 |
Funatics |
- |
Bonnsai |
5 |
- |
11 |
|
|
11:50 |
Kenttä 2 |
Fischbees MxD |
- |
Frühmix 2 |
11 |
- |
1 |
|
|
13:30 |
Kenttä 3 |
Bonnsai |
- |
Fischbees MxD |
4 |
- |
7 |
|
|
14:20 |
Kenttä 3 |
Frühmix 2 |
- |
Funatics |
11 |
- |
7 |
|
|
Mixed Quali NW Pool D |
08:30 |
Kenttä 3 |
Die 7 Todsünden |
- |
InDISCutabel |
1 |
- |
11 |
|
|
09:20 |
Kenttä 3 |
Torpedo Phönix |
- |
Bonobos |
5 |
- |
8 |
|
|
11:00 |
Kenttä 1 |
InDISCutabel |
- |
Torpedo Phönix |
11 |
- |
1 |
|
|
11:00 |
Kenttä 2 |
Die 7 Todsünden |
- |
Bonobos |
7 |
- |
8 |
|
|
13:30 |
Kenttä 1 |
Torpedo Phönix |
- |
Die 7 Todsünden |
4 |
- |
11 |
|
|
13:30 |
Kenttä 2 |
Bonobos |
- |
InDISCutabel |
6 |
- |
8 |
|
|
Mixed Quali NW Playoff 1-7a |
15:10 |
Kenttä 1 |
Family Ultimate Mixed |
- |
InDISCutabel |
9 |
- |
8 |
|
|
Mixed Quali NW Playoff 1-7 b |
16:00 |
Kenttä 2 |
Deine Mudder Bremen |
- |
Fischbees MxD |
6 |
- |
8 |
|
|
Mixed Quali NW Playoff 2-12 d |
16:00 |
Kenttä 3 |
Frühmix 1 |
- |
Bonnsai |
11 |
- |
6 |
|
|
Mixed Quali NW Playoff 2-12 e |
15:10 |
Kenttä 2 |
TeKielas |
- |
Bonobos |
7 |
- |
8 |
|
|
Mixed Quali NW Playoff 4-14 j |
15:10 |
Kenttä 3 |
RotPot |
- |
Die 7 Todsünden |
5 |
- |
8 |
|
|
Mixed Quali NW Playoff 4-14 k |
16:50 |
Kenttä 1 |
Sean's Sheep |
- |
Frühmix 2 |
11 |
- |
5 |
|
|
Mixed Quali NW Playoff 8-16 t |
16:50 |
Kenttä 2 |
Fischkutter |
- |
Funatics |
5 |
- |
6 |
|
|
Mixed Quali NW Playoff 8-16 u |
16:00 |
Kenttä 1 |
Cologne Colibris |
- |
Torpedo Phönix |
6 |
- |
10 |
|
|
Mixed Quali NW Finale 1 |
08:30 |
Kenttä 1 |
Family Ultimate Mixed |
- |
Fischbees MxD |
8 |
- |
3 |
|
|
Mixed Quali NW Playoff f |
08:30 |
Kenttä 2 |
Frühmix 1 |
- |
InDISCutabel |
8 |
- |
7 |
|
|
Mixed Quali NW Playoff g |
08:30 |
Kenttä 3 |
Bonobos |
- |
Deine Mudder Bremen |
8 |
- |
5 |
|
|
Mixed Quali NW Playoff h |
10:10 |
Kenttä 3 |
Frühmix 1 |
- |
Bonobos |
10 |
- |
2 |
|
|
Mixed Quali NW Playoff l |
09:20 |
Kenttä 1 |
Die 7 Todsünden |
- |
Bonnsai |
9 |
- |
4 |
|
|
Mixed Quali NW Playoff m |
09:20 |
Kenttä 2 |
Sean's Sheep |
- |
TeKielas |
5 |
- |
8 |
|
|
Mixed Quali NW Playoff n |
11:00 |
Kenttä 1 |
Die 7 Todsünden |
- |
Deine Mudder Bremen |
6 |
- |
5 |
|
|
Mixed Quali NW Playoff o |
11:00 |
Kenttä 2 |
TeKielas |
- |
InDISCutabel |
5 |
- |
9 |
|
|
Mixed Quali NW Playoff p |
12:40 |
Kenttä 1 |
Die 7 Todsünden |
- |
InDISCutabel |
6 |
- |
5 |
|
|
Mixed Quali NW Playoff r |
12:40 |
Kenttä 2 |
Deine Mudder Bremen |
- |
TeKielas |
8 |
- |
7 |
|
|
Mixed Quali NW Playoff v |
09:20 |
Kenttä 3 |
Funatics |
- |
RotPot |
5 |
- |
8 |
|
|
Mixed Quali NW Playoff w |
10:10 |
Kenttä 1 |
Torpedo Phönix |
- |
Frühmix 2 |
8 |
- |
7 |
|
|
Mixed Quali NW Playoff x |
11:00 |
Kenttä 3 |
RotPot |
- |
Sean's Sheep |
2 |
- |
5 |
|
|
Mixed Quali NW Playoff y |
11:50 |
Kenttä 1 |
Torpedo Phönix |
- |
Bonnsai |
2 |
- |
7 |
|
|
Mixed Quali NW Playoff z |
12:40 |
Kenttä 3 |
Bonnsai |
- |
Sean's Sheep |
3 |
- |
10 |
|
|
Mixed Quali NW Platz 2 |
11:50 |
Kenttä 3 |
Fischbees MxD |
- |
Frühmix 1 |
7 |
- |
6 |
|
|
Mixed Quali NW Platz 4 |
14:20 |
Kenttä 1 |
Die 7 Todsünden |
- |
Bonobos |
3 |
- |
4 |
|
|
Mixed Quali NW Platz 6 |
14:20 |
Kenttä 3 |
Deine Mudder Bremen |
- |
InDISCutabel |
6 |
- |
4 |
|
|
Mixed Quali NW Platz 8 |
14:20 |
Kenttä 2 |
Sean's Sheep |
- |
TeKielas |
8 |
- |
10 |
|
|
Mixed Quali NW Platz 11 |
13:30 |
Kenttä 1 |
RotPot |
- |
Torpedo Phönix |
6 |
- |
3 |
|
|
Mixed Quali NW Platz 13 |
11:50 |
Kenttä 2 |
Funatics |
- |
Frühmix 2 |
6 |
- |
5 |
|
|
Mixed Quali NW Platz 15 |
10:10 |
Kenttä 2 |
Cologne Colibris |
- |
Fischkutter |
4 |
- |
7 |
|
|
Aikavyöhyke: Europe/Berlin. Paikallisaika: 13.5.2024 07:40