Sat 30.11.2019 10:00
Field 1 |
Ars Ludendi II |
- |
PrinzHessinnen |
Mixed 3. Liga SW |
Pool B |
12 |
- |
14 |
|
|
Sat 30.11.2019 10:50
Field 1 |
Feldmädchen |
- |
Hakuna Matata |
Mixed 3. Liga SW |
Pool B |
15 |
- |
5 |
|
|
Sat 30.11.2019 11:40
Field 1 |
Himmelstürmer |
- |
Cultimaters |
Mixed 3. Liga SW |
Pool A |
7 |
- |
15 |
|
|
Sat 30.11.2019 12:30
Field 1 |
Flying Igels |
- |
Friendly Fire |
Mixed 3. Liga SW |
Pool A |
12 |
- |
11 |
|
|
Sat 30.11.2019 13:20
Field 1 |
Feldmädchen |
- |
Ars Ludendi II |
Mixed 3. Liga SW |
Pool B |
14 |
- |
13 |
|
|
Sat 30.11.2019 14:10
Field 1 |
Hakuna Matata |
- |
PrinzHessinnen |
Mixed 3. Liga SW |
Pool B |
10 |
- |
14 |
|
|
Sat 30.11.2019 15:00
Field 1 |
Himmelstürmer |
- |
Flying Igels |
Mixed 3. Liga SW |
Pool A |
11 |
- |
15 |
|
|
Sat 30.11.2019 15:50
Field 1 |
Cultimaters |
- |
Friendly Fire |
Mixed 3. Liga SW |
Pool A |
15 |
- |
6 |
|
|
Sat 30.11.2019 16:40
Field 1 |
Hakuna Matata |
- |
Ars Ludendi II |
Mixed 3. Liga SW |
Pool B |
10 |
- |
13 |
|
|
Sat 30.11.2019 17:30
Field 1 |
PrinzHessinnen |
- |
Feldmädchen |
Mixed 3. Liga SW |
Pool B |
12 |
- |
11 |
|
|
Sat 30.11.2019 18:20
Field 1 |
Cultimaters |
- |
Flying Igels |
Mixed 3. Liga SW |
Pool A |
14 |
- |
9 |
|
|
Sat 30.11.2019 19:10
Field 1 |
Friendly Fire |
- |
Himmelstürmer |
Mixed 3. Liga SW |
Pool A |
11 |
- |
15 |
|
|
Sun 1.12.2019 09:30
Field 1 |
Himmelstürmer |
- |
Hakuna Matata |
Mixed 3. Liga SW |
RR 5-8 |
10 |
- |
11 |
|
|
Sun 1.12.2019 10:20
Field 1 |
Friendly Fire |
- |
Ars Ludendi II |
Mixed 3. Liga SW |
RR 5-8 |
10 |
- |
13 |
|
|
Sun 1.12.2019 11:10
Field 1 |
Cultimaters |
- |
Feldmädchen |
Mixed 3. Liga SW |
Playoffs 1-4 |
13 |
- |
5 |
|
|
Sun 1.12.2019 12:00
Field 1 |
PrinzHessinnen |
- |
Flying Igels |
Mixed 3. Liga SW |
Playoffs 1-4 |
12 |
- |
13 |
|
|
Sun 1.12.2019 12:50
Field 1 |
Ars Ludendi II |
- |
Himmelstürmer |
Mixed 3. Liga SW |
RR 5-8 |
12 |
- |
13 |
|
|
Sun 1.12.2019 13:40
Field 1 |
Friendly Fire |
- |
Hakuna Matata |
Mixed 3. Liga SW |
RR 5-8 |
10 |
- |
15 |
|
|
Sun 1.12.2019 14:30
Field 1 |
Feldmädchen |
- |
PrinzHessinnen |
Mixed 3. Liga SW |
Playoffs 1-4 Finals |
12 |
- |
14 |
|
|
Sun 1.12.2019 15:20
Field 1 |
Cultimaters |
- |
Flying Igels |
Mixed 3. Liga SW |
Playoffs 1-4 Finals |
15 |
- |
8 |
|
|
Timezone: Europe/Berlin. Local time: 19.5.2024 16:01